Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem nincs karácsonyi...

Csak nekem nincs karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly nem volt. Most van. Pedig elég szar év van mögöttem. Mondjuk en karacsonyi zenékkel hangolom magam.
2020. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs.
2020. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Most meg ne is legyen ... meg egy het van addig! :)
2020. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyon várom, de pont tegnap elvették tőlem a hangulatot kb 2 szóval.. ez van viszont a várakozás, hogy napok múlva kibontják a tőlem kapott ajándékokat boldogsággal tölt el (még ha nem is nagy dolgot kapnak az illetők)
2020. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel idén nem dolgozom karácsonykor a korona miatt...végre van időm sütni, a családdal lenni 😍
2020. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Idejét sem tudom, mikor volt utoljára, szerintem gyerekkoromban.
2020. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon szomorú vagyok mert elvileg nem fog esni a hó és már nagyon hiányzik úgy mint a tesóim az egyik Koreában él a másik Svájcban szóval gondolhatjátok mennyire el rontotta a kedvem hogy nem tudnak haza jönni
2020. dec. 18. 23:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6 éve nem voltam otthon karácsonykor. Ez van 😐
2020. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Az idő ramaty,papám beteg, és tuti ki fognak találni még valami szigorítást,amivel még azt a keveset is elveszik,amit lehet. Maskor elmentünk a karácsonyi vásárba,akkor legalább megjött a hangulat. Adventi gyertyagyújtásra mentünk,az sincs. Máskor ilyenkor már lázban égtem, díszítettem,most is ezt azt,de nem sietem el,hogy kitegyem. Én már annak örülnék,ha olyan lenne,mint tavaly. Ha majd elkezdünk készülődni, esetleg fát díszíteni,akkor egy időre megjön a hangulatom,de az se biztos. Talan ha egyszer lesz gyerekem, izgalmasabb lesz. Ja és még pár éve már novemberben elkezdtem készülni, karácsonyi filmeket néztem..stb
2020. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Most van, tavaly nem volt mert kislányom kórházba került.


Idén remélem minden zökkenőmentes lesz

2020. dec. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!