Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyedul toltom a karacsonyt!...

Egyedul toltom a karacsonyt! Mit fozzek, magamra? Miket fogtok elkesziteni akik egyedul vannak?

Figyelt kérdés

Tippeket varok, gondoltam egymagamra csinalnek valamit.


Koszonom!



2021. dec. 19. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én töltött káposztát készítek, nálam nem múlhat el karácsony anélkül. De készíthetsz halat is, vagy bármit ami jól esik, nem kell kifejezetten karácsonyi ételekben gondolkoznod
2021. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
A tuti finomság Rántott sajt krumplipüré! 😋
2021. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én direkt nem csinálok semmi karácsonyi kaját, mert úgy csak még nyomorultabbnak érezném magam, hogy egyedül zabálom a beiglit, amit én sütöttem... egyedül...magamnak xdd

Amúgy ha lenne kedved nem egyedül tölteni az estét, akkor írj privátban:) Ha félsz talizni, valami videochates karácsonyozásban is benne lennék, ha amúgy szimpatikusak vagyunk egymásnak és megtaláljuk a közös hangot:)

25N

2021. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Töltött káposztát, rántott halat.
2021. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Disznópörkölt, kocsonya, halászlé, rántott hurka, szűzpecsenye, resztelt kacsamáj, tojásos nokedli, dödölle...
2021. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Halászlé a menü nálunk és lazac Wellington. A szüleimnél halászlé, töltött káposzta és kaszinó tojás krumplisalátával. Anyósoméknál marhasteak ráksalátával.
2021. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
+1 pont a töltött káposzta, rántott halra.
2021. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban halat csináltam, vagy kacsát, de ez már a sokadik karácsony egyedül, és eluntam, hogy maszatoljak mindhárom nap valami nyers vagy mirelit hússal, ami vagy jól "sül" el, vagy nem. Arra vágyom, hogy előttem legyen egy ízletes fogás. Úgyhogy most egy étteremből fogok menüt hozni, méghozzá karácsony mindhárom napjára. Remélem, finom lesz!
2021. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
76%
Én is töltött káposztát csináltam. Egyedül vagyok. Több napra elég .
2021. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Finom!
2021. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!