Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kész vagy a karácsonyi ajándék...

Kész vagy a karácsonyi ajándék vásárlással?

Figyelt kérdés

1.Ha nem mit kell még beszerezned?

2Milyen teknikaval keresel, celiranyosan mész? Vagy bolyongsz a plázában?

3. Korán reggel mész vagy délután munka után?



2021. dec. 21. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bátyámnak még kéne vennem vmit, de fogalmam sincs, mi legyen. (Nagy a korkülönbség, szinte alig ismerem.)
2021. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A netről rendeltem mindent.
2021. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már november elején közepén bevoltak csomagolva az ajándékok mindenkinek akivel ajándékozás lesz.

Kb szeptember végén, október elején elkezdek nyomozni, kinek mi kell, majd ha megvettem szólok a többiekknek, hogy xy-nak ezt meg azt ne vegyenek.


S így decemberben már nem rohangálok, mint a fejetlen csirke.

2021. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden csomagolva. Nagyrèszt rendeltem, az aprósàgèrt pedig egy szombaton elmentem . Cèlirànyosan vàsàrolok. Tudom mit akarok, honnan. Nem szeretek bolyongani.
2021. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt netről rendelek, nincs időm plázázni meg mászkálni. Már minden megvan, tegnap jött az utolsó csomag.

Holnap csomagolás, és ha még esetleg eszembe jut valami akkor még meg tudom venni.

2021. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek van már ajándék, de egy-két aprósággal még szeretném kiegészíteni. Ma megyek valamelyik plázába. Tudom, melyik üzleten fogok nézelődni.
2021. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem vettem még, majd talán holnap :D ezer apró hülye dolgom van, mert volt egy véletlen diétahibám, és amiatt 3. napja teljesen kész vagyok. :(


Nem örülök neki, mert így alap dolgokat nem bírtam megcsinálni a fájdalmaim és a random hasmenések miatt. :D (

2021. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!