Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval én a barátommal dobtam össze pénzt, mert egyikünknek sincs sok, és így össze tudtunk adni 30000 forintot amiből mindenkinek vettünk valami apróságot közösen. A tesómnak is vettem és a barátjának is, és mivel csak ennyi pénzünk van tényleg csak apróságokat vettünk, meg nem is tudunk mit, mert mindenki megrendeli azt amit akar, főleg ők így tusfürdőt, sampont, zoknit és füstölőt vettünk nekik, mert ezt szeretik de kiderült, hogy ők nagy ajándékokkal készülnek, mert megtehetik. Nagy gáz lesz így átadni nekik ezt? Tudom róluk, hogy anime fanok de mindent megvettek maguknak, ami csak létezik és ezzel kapcsolatos így csak ez maradt, hogy ezt vegyem :/

2021. dec. 21. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem erről szól, sosem szólt erről az egész főleg nálunk, de nagyon szégyellem magam most. Silány kis dolognak tűnik az amit vettem nekik :(
2021. dec. 21. 19:42
 2/5 A kérdező kommentje:

A tesóm barátját nem ismerem annyira, a tesómat sem ilyen szempontból mert távol áll tőlem, de amúgy is tényleg mindent össze rendelnek maguknak és egyszerűen nem lehet nekik mit kitalálni mert mindenük megvan.

Pontosabban leírva a tesóm mintás zoknit kap, egy sampont ami elfogyott neki és füstölőt, mert szereti nagyon őket. A barátja pedig adidas tusfürdőt, dezodort és golyós dezodort.

2021. dec. 21. 19:44
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, a szándék a lényeg és az itt részetekről megvan/megvolt.
2021. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Esetleg készítsél valami apróságot még mellé, ami házi készítésű. Ez lehet valamilyen fából készült dolog, vagy kötött sál, vagy csak valamilyen nagyon mutatós süti, ami nem romlik meg gyorsan. :)
2021. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell aggódni, ha nektek nincs sok lóvétok, akkor nem kell sokat költeni. A Karácsony nem arról szól, hogy ki tud többet költeni. (a másikra). Nem verseny; nem sértő; te azt tudtad nekik adni;egy kis figyelmesség; mosmt nem az a lényeg,hogy mennyiért adsz. Amennyit tudsz; nyilván ,,erődön felül"; vagy hogy mondjam, nem tudsz költekezni. Megvannak a megszabott kereteid. Nem az árakkal fejezed ki a szeretetedet. Hanem ,hogy mondjuk egész évben kedves vagy vele.
2022. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!