Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nálunk nincs egyáltalán...

Csak nálunk nincs egyáltalán semmilyen hangulat ünnepléshez idén?

Figyelt kérdés
nulla, zéró karácsonyi hangulatunk van idén. előbb elkezdtem mosni, férjem meg filmezett, most pedig barkácsol
2021. dec. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs, mióta nincs itthon lakó gyerekünk.
2021. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekünk nincs gyerekünk, eddig minden Szentestét megünnepeltük kettesben, de idén valahogy olyan átlagos, semmilyen ez a nap mindkettőnknek
2021. dec. 24. 19:45
 3/6 anonim válasza:
Idén valahogy tényleg más. :( eddig még legalább volt valami minimális hangulat. De idén annyira nem jön...
2021. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sehol sincs igazán, 90% ban megjátsszuk hogy jól érezzük magunk, minden szép és jó közben belülről felrobbanunk, a tettetés és a ránk erőltetett tökéletesség illúzióját keressük feleslegesen
2021. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk se a vacsoranal se sehol nem volt sajnos hangulat. Meg a reszkessetek betoroket se volt kedvem megnezni most. Vegul megneztem de igazabol semmi hangulatom nem lett es meg untam is. :(
2021. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iden nekem sem volt annyira, pedig egy hettel ezelott mar tokre ra voltam hangolodva, aztan elmult :/
2021. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!