Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vicces ajandekok? Kaptatok...

Vicces ajandekok? Kaptatok olyasmit, ami teljes kiabrandulast okozott?

Figyelt kérdés

Mi szerencsere jol ismerjuk egymast a csaladban, igy mindig eltalaljuk, hogy ki minek orulne a legjobban. Nem feltetlenul draga dolgokrol van szo, inkabb olyasmikrol amikrol tudjuk, hogy az illeto tuti hasznat fogja venni.


Boldog karacsonyt!


2021. dec. 25. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás kék, zöld, piros, narancssárga, lila, pink és ki tudja milyen színű, magas alkoholtartalmú italt abból a fajtából, amit én a világon senkinek nem mernék önszántamból odaadni.


Váratlanul betoppant a szomszédom, és megkapta az összeset!

2021. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Színes porrongyok :D Szerintem kicsit vicces, de én örültem nekik. Azért kaptam, mert vettünk lakást és nemsokára elköltözünk.
2021. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
A nagyanyám egy kis faluban lakik, kapott az unokatestvéremtől egy 20000 forint értékű rossmann ajándékkártyát. A lakóhelye 40 km-es körzetében nincs rossmann, nagyanyám már az 50 méterre lévő boltba is kétszer meggondolja, hogy elmenjen e, nemhogy 40 km-re
2021. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert megvan mindenem, nincs szükségem a századik felesleges tárgyra, így nem kértem semmit.
2021. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

3, ez szerintem nem a vicces, hanem a bunkó kategória. Sőt inkább ne adjon semmit, mint azt tolja a megajándékozott arcába, hogy lesz.ja.

A sógornőm ennek a mestere, szegény anyós tavaly kuktát kapott (20 éve nem főz), idén kötőtűt meg fonalat. 78 éves, alig lát, és a köszvény miatt még az evőeszköz fogása is problémás neki :(

2021. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hálóingeket, pizsamákat kaptam. Aminek még örültem is volna, de nem így. Keresztanyám összeszedte az alig 2 hete elhunyt anyósa ( aki volt vagy 80 éves) hálóruháit, (még azt is amiben halála előtt viselt), nekem adta ajándékba. Kicsit kiakasztott. Férjem jobban megsértődött, mondta is neki, hogy "legalább kimoshattad volna őket, ha már a számodra kidobandó holmit adod másnak" Keresztanyám megsértődve elment, mi meg kidobtuk az összeset.
2021. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem vicces ajándék, csak éppen nem tudok vele mit kezdeni: fürdősó. Én nem fürdök kádban, csak tus alatt, ott pedig nem lehet használni. De sebaj, már félreraktam a tovább ajándékozandó dolgok közé, jövő karácsonyra megkapja majd a keresztanyám. Ennyivel is kevesebb pénzt kell költeni jövőre az ő ajándékára. :)
2021. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam továbbajándékozni 😀 kozmetikumot meg bonbonokat. Inkább mint hogy kidobjam.
2021. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Megelégeltem a szüleim, és testvérbátyám alkoholista életmódját. Elköltöztem egy olyan tanyára, ahol pillanatnyilag még nincs villany, és 44 befogadásra váró kutyát istápolok. Szüleimtől kaptam egy fasza rezsót, hogy tudjak főzni a kutyusoknak, meg magamnak.:) Ami ennél is viccesebb, a tesómtól kaptam egy LED Tv-t, hogy ráérő időmben, ne unatkozzak! hahahaha
2021. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#6 Ez nagyon durva! :S
2021. dec. 25. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!