Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Joggal haragszik a barátnőm,...

Joggal haragszik a barátnőm, amiért szülőknél töltöm a szentestét?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy éve vagyunk együtt, eléggé hullámzó, se veled se nélküled viszonyban (egy hónapja még kb. szakítás szélén) de szeretjük egymást.

Mégvse eljegyzés, se gyerek.

Ő úgy gondolta, hogy a karácsonyt kettesben töltsük, de én mondtam neki, hogy szerintem mindenkinek a saját családjával kellene.

Tényleg én gondolom rosszul, hogy ilyenkor töltsünk azokkal 1-2 napot, akiket egész évben alig látunk, míg mi egész évben együtt vagyunk, kovid miatt kvázi összezárva?



2021. dec. 25. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem jogos. Én sem megyek ki a barátomhoz, egyszerűen nincs kedvem, jobban szeretnék pihenni egyedül, és tanulni. Na meg a körülmények sem olyanok nála, kellemetlenül érzem magam ott.


Én neked adok igazat teljes mértékben.

2021. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha együtt éltek, akkor együtt illene tölteni az ünnepeket.
2021. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kvázi együtt élünk, apránként berendezkedett nálam, de az ő szülei nem laknak messze tőlünk.

Az én családom 100km-re van tőlünk, nem sűrűn találkozunk.


Igazából nekem ez a karácsonyosdi nem sokat jelent, egyszerűen ilyenkor van nyugi és tudok velük együtt lenni, úgy, hogy nem futó látogatást teszek, vagy közben mindenki teszi a dolgát.

A páromat is megértem (ő annyira nincs jóban a szüleivel), de az én fejembeb ez úgy áll össze, hogy (kis tulzással) 363 napot vele vagyok, 2 nap akkor már csak nem a világ.

Tudom, az ünnepek nem "csak 2 nap"... nekem az.

2021. dec. 25. 11:22
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha még szülőkkel éltek és se veled se nélküled kapcsolatban, max. úgy tudom elképzelni, hogy ha kedved van hozzá és ha a szüleid is megértik, akkor áthívod a közös vacsorára.
2021. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Szentestét az átlag párok együtt töltik, kettesben, vagy gyerekekkel, ha vannak, esetleg egyikük szuleinel. Amit te csináltál, hogy ott hagytad egyedül, az nálam egyértelmű szakitashoz vezetne, így aztán amikor haza érnél a szüleimtől, max egy búcsú levelet találnál tőlem.
2021. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a körülményeket (...és a kapcsolatotok milyenségét) figyelembe véve, neked van igazad.

Amellett lehet, hogy neked egyébként a "karácsonyosdi" nem sokat jelent, de a 100 km-re élő szüleidnek akik ritkán látnak, biztos, hogy nagyon sokat.

Majd ha a kapcsolatotok egyszer eljut arra a pontra, hogy komolyan vehető lesz mindkettőtöknek, nem csak szakítunk-békülünk-szakítunk-békülünk, akkor majd kettesben mentek a szülőkhöz, mindkettőhöz.

Addig meg jól van ez így!

2021. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Miért, a kettö együtt nem emgy, elég hosszu azért az este, hogy 1-2 orát a szülökkel is lehet lenni aztán a többi részét kettsben.
2021. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

7!


Egyrészt szenteste tegnap volt, így már túl vannak rajta, másrészt meg 100km távolságról van szo

2021. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz - azoknak is, akik szerint tróger vagyok.
2021. dec. 25. 11:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah! még annyi, hogy 23án kvázi elő-szentestéztünk hajnalig. Próbáltam egy seggel megülni két lovat.
2021. dec. 25. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!