Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjatok már karácsonyt?

Várjatok már karácsonyt?

Figyelt kérdés

Leginkább én azért hogy megnézzem belvárost és annak világítását és díszítést. Botos idén is szép lesz. Esetleg egy forralt bort is eliszogatok majd, illetve betétek egy Mc donals-be egyét harapni valóért és utána irány haza. 1-2 órát tervezek egyedül kint lenni (mivel nincs bnőm)


Forralt borban van alkohol? Vezethetnek utána autót?



2022. okt. 21. 23:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést még nem értem annyira a magyaros nyelvet
2022. okt. 21. 23:34
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mindennek eljön a maga ideje.
2022. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Dehogynem érted. Nem tudsz helyesen írni. Hogy jön a karácsonyhoz a Mc, ahol szójás műhús takarmányt árusítanak? Nem valoszínű, hogy olyan pompás kivilágítás lesz, mint szokott, ha ezt akartad kiprovokálni.

A forralt bor is alkohol, nem vezethetsz, ha iszol.

2022. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dehogy nem. Ismét szép világítás van. Elmondta a polgármester
2022. okt. 21. 23:45
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Igazából vegyes érzések kerülgetnek.


Várom, mert lehet pihenni, kb 2 hétre leáll a cég és lesz szabadidőm. Illetve ki szeretnék próbálni valamit, de ahhoz szükséges, hogy essen a hó.


Nem várom, mert maga az ünnep semmit sem jelent már számomra. Nincs családom és nem is igazán ünnepeljük meg itthon.


F

2022. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én se az ünnepet várom. Hanem a világítást ahogy kivan világítva minden. De maga az ünnep engem se érdekel. Ne keverjük ezt.
2022. okt. 21. 23:59
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem ,egyre szarabb mint minden más,pedig vissza gondolva régen mennyire szerettem
2022. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne vezess, ha ittal. Zero tolerancia van.
2022. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sose voltam szingli karacsonykor, most egyenlore ugyfest h eljon ez is de meg van ido. Egyedul nem izgat kicsit se, de ugyis melozok akkor kb vegig
2022. okt. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Az idei karácsony már más lesz egy "kicsit"!

Borítékolható, hogy alaposan megfontolja mindenki, hová, mit, mennyi időre fog beüzemelni, - ha árammal működik.

Az emberi lét érdemi célja mára már csak annyira szűkült, hogy saját magának és a legszűkebben értelmezett környezetének hajtja az anyagi jólét feltételeit. Felejtős az érzelem, értelem, józanság, empátia - és úgy nagyjából minden, ami eddig emberré tette.

2022. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!