Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit vesz a férjének karácso...

Ki mit vesz a férjének karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából ötleteket várok, mert fogalmam sincs, mit vegyek.

2022. nov. 6. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Férjem Szálasi pert kérte könyvben , bajban vagyok merre keresem ?
2022. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi élményajándékot szoktunk venni egymásnak.


Most egy salzburgi hétvégét tervezek...

2022. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
36%
Én egy új autót terveztem neki venni, természetesen szalonból. A férjem nem visel el mást. Bár nekem tulajdonképpen mindegy az ár, végsősoron az ő pénzéből van.
2022. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én évtizedekig ezen agyaltam a legtöbbet, mindenféle extrákat kitaláltam, aztán kiderült, hogy nyakkendőt szeretne :)
2022. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sporttal kapcsolatos dolgok is bejöhetnek, ha szokott futni, bicajozni, túrázni, stb.
2022. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Mindig elamulok ezeken a kérdéseken. A férjed, bakker, csak ismered, csak tudod mit szeret, minek örülne. Most azzal mire mész, ha azt írom, az enyém kívánság listáján szerepel egy magasnyomású viztisztito, egy ütvefúró, egy monitor, PS5, egy gitár és egy teleszkóp?
2022. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
A férjem nuru masszázst fog tőlem kapni.
2022. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem sosem kér semmit, szerinte meg van mindene. (egyszerű, dolgos,jó ember). Én mindig olyat veszek, amit rendszeresen használ és cserélni kell: bőröv, pénztárca, trikó, pulóver, oldaltáska. Néha olyat veszek, ami röhejes, de lusta megvenni: telephelyére (vállalkozó, saját telephely) lábtörlő 🥺) Tavaly kenyérpirítót vettem, mert imádja a pirítóst, de csak minigrill sütőnk volt. Azóta is boldog vele. Szóval az én párom az olyan ajándékot szereti, amiért nem kell elmennie a boltba. 😁
2022. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy órát szeretne, van amúgy neki, csak most kinézett egyet :D
2022. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
100%
Én semmit, mert férfi vagyok. De olyat vegyetek, amit használ és örül neki.
2022. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!