Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a páromnak ajándékba?

Mit vegyek a páromnak ajándékba?

Figyelt kérdés
41 éves férfi, mindene meg van de tényleg. Édességből is csak egyet szeret, alkoholt nem fogyaszt így ezeket se tudok valami csomagba összeállítani. Gondoltam valami élményre de mivel csak egyetemista vagyok így olyan sok pénzem nincs befizetni valahova.
2022. nov. 23. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Csináltass neki egyedi telefontokot/párnát/bögrét.

Vegyél neki 3D LED lámpát. Hatalmas divat mostanában (tőlem is kapni fog a párom, ő 39 éves én pedig szintén egyetemista mint te), vegyél esetleg közös karkötőt. Egyik felét te hordod majd a másikat meg ő.


Szerintem nem nagyon várja el tőled, hogy adj neki bármit is, egy kis kedvességnek is örülni fog szerintem

2022. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Falinaptár, asztali naptár vagy határidőnapló. Aszalt gyümölcs kosár. Sajtválogatás. Vagyis valami delikatesz.
2022. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
elég ajándék az neki hogy 41 évesen egy 20 éves puncit reszel. Vegyen ő neked.
2022. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
60%
Közös fotókból egy album.
2022. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

42 éves férfi vagyok, ha egyetemista lenne a barátnőm, akkor gyakorlatilag bármi kedves ajándéknak örülnék, hiszen kB már minden egyebek megvan.


Közös fotoalbum szuper ötlet, az pikk pakk megvan. Valami kedves gesztus, akár ingyenes program, vagy csak szimpla kirándulás, ahova te mondod, hova megyünk, én vezetek.


Ha van pénzed, ott alvos, esetleg wellness, ha nincs, akkor egy napos jövünk, megyünk.

2022. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!