Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szeretem magát a laracsoyni hangulatot,a karácsonyi illatokat, a fényeket, a vásárlókat, imádom megajándékozni a barátaimat, viszont a családommal utálok ünnepelni . A szüleim pár éve elváltak, és mindig veszekednek azon, hogy karácsony melyik napját kinél töltöm. De igazából felesleges veszekedni, mert anya a pasijával van elfoglalva, apa meg a barátnője fél karácsonyt részegen, felét meg másnaposan töltik. A nagyszülők sem jobbak. Az egyik kibeszéli anyát (ők apa szülei ugye) hogy miért pasizgat, anya szülei pedig apáékra mondanak nem éppen kedves dolgokat, leginkább olyanokat, hogy folyton részegesek. És én vagyok az, akinek minden mocskolódást végig kell hallgatnia. A tesóm pedig mindig annak ad igazat, akinél van.

Emellett azt is utálom, hogy annyira nem ismernek engem, amennyire csak lehetséges. Szép ajándékokat szoktam kapni, de számomra teljesen feleslegesek például a smink cuccok, és a thermo ruhák. Nem szeretem a tusfürdő, sampon testápoló szetteket sem, ennek ellenére mindig csak ilyeneket kapok. Tudom, most lehet azt gondoljátok, hogy nekem semmi nem elég jó, meg miért vagyok ennyire hálátlan.

De nekem ezek nem kellenek. Sőt, semmilyen ajándék sem kell, csak a 3 nap alatt ha csupán egyyszer megkérdeznék legalább azt, hogy hogy érzem magam, és nem egy vándor kupa lennék, amit családtagról családtagra adnának, akkor már sokkal jobb lenne. Mit tegyek? Ha ezeket elmondom, még ők sértődnek meg.



2022. nov. 23. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak mit adni. Van az a kor ami fölött már nagyon nehéz kitalálni, hogy minek örül az illető. Gondolj bele itt is hány olyan kérdés lesz majd, hogy "Mit vegyek karácsonyra XY-nak?"
2022. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 azt azért szerintem eléggé könnyen ki lehet következtetni, hogy nem szeretem a thermo cuccokat, még télen is alig bírom ki a vékonyabb kabátot is, a sminket pedig egyáltalán nem szeretem és ezt többször is mondtam.

Az is eléggé látványos, hogy mit szeretek. Akármikor látnak, szinte mindig van nálam fonal és horgolótű vagy könyv.

De nem is az a lényeg, hogy mi vár a fa alatt, hanem az, hogy mennyire nem érdekel senkit, hogy hogyan is érzem magam, de azért veszekednek rajtam.

2022. nov. 23. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, idén elmész valahová wellnessezni, ne számítsanak rád.
2022. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 ezt nem tudom megtenni mert nincsen rá elegendő pénzem és nem is vagyok abban a korban

4 még csak 16

2022. nov. 24. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Mond el nekik, hogy mit szeretnèl kapni karácsonyra és szedj elő pl egy társast amivel játszhattok vagy talàlj ki valamit amivel elüthetitek az időt pl film nézés és addig sem a másik rokont szapulják.. amúgy meg lehet mostanra már rá is unnak.
2022. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6hiaba mondom el, nem figyelnek rám. Feleslegesen veszek elő társast, csak elküldenek. Filmet pedig lehetetlenség választani, mert csak veszekedni fognak. Már legalább 100x kivesézték, hogy mi nem tetszik nekik a másikban, de szerintem még nem unták meg, de én már rég.
2022. nov. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!