Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tudnek tenni,...

Szerintetek mit tudnek tenni, hogy ne akarjon mindem ember pszichiatriara betenni?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mi a problema, vagy, hogy egyaltalan van-e.Nem tudok mar magyarazatot adni ra , de tanacstalan vagyok mar teljesen. En nem gondolnam, hogy bajom van, de felek, hogy valaki bekuldet megint korhazba, mert magahoz hadonlit vagy ki akar celem szurni vagy nem tudom. Viszont tiz evem erre rament, es nem tudok mar normalis lenni ugymond, mer komoly erofeszitesbe kerul, es bele is faradtam... Nem vagyok eroszakos, semmi ilyesmi, egyszeruen felvallalom azt ami eppen bennem van.Tudtok vmi olyan embert vagy vmit ajanlani, amivel kivedhetnem, hogy betegyenek megint ide-oda?
2021. nov. 2. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy felvállalod ami benned van, mit jelent? Mert ha azt hogy dührohamaid vannak, az a környezet számára megterhelő.

Van normális munkád, eltartod, fenntartod magad, önállóan, egyedül élsz?

2021. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből derítse ki az ember, hogy mire is kell válaszolni...
2021. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Esetleg megmondod, hogy nem mész be?


Csak úgy nem tehetnek be pszichiátriára, pláne ha elmúltál 18.

2021. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Grimfox ***** válasza:
77%
Kaptál anamnézist a mások által vélt betegségedről? Orvosi szakvéleményt? Csak úgy nem fektetnek be, anélkül, hogy lenne bármi orvosi vélemény. A kórházak, pszichiátriai osztályok rettentően túlzsúfoltak az egészségügy mai helyzete miatt. Milyen indokkal küldtek be? Mi áll a papíron, amit kaptál róla?
2021. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Lathatoan leirtam, hogy nem vagyok eroszakos. El is tudom latni magam, viszont nincs munkam, de szerintem ez nem lenyeges tenyezo, mert nem azert nincs mert, eletkeptelen vagyok, hanem mert most perpill nincs. Erzem en, hogy nem tehetnek be, de vajon masnak is ennyit mondjak vagy csak nekem?
2021. nov. 2. 11:11
 6/21 Grimfox ***** válasza:
93%
Nem csak az kerül be, aki erőszakos. A zárt osztály nem börtön, hanem egy egészségügyi létesítmény, ahol a súlyos pszichés problémákra keresnek megoldást. Ha nincs valós indok, hogy bekerülj, nem utalnak be. Nézd meg, hogy a szakorvos mit írt a papírodra. Abból megtudhatod, hogy egyáltalán fogadnak e zárt osztályon, vagy csak ijesztgetnek vele.
2021. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ember, nem kuldtek be... Vagyis elofordult mar, es itt a bibi, hogy fogalmam sincs mi a problema. En sose panaszkodtam, csak a kornyezetmnek szurtam a szemet. Folyamatosan erzem magambam a fejlodest, de egyszeruen nem ertem miert kell nekem azt mondani folyton, hogy pszichiatrian lenne a helyem.Felelem van mar bennem, amiatt, hogy ha felvallalom magam, a gondolataimat, erzeseimet, ha mondjuk eppenseggel nem olyat mondok, vagy teszek, akkor megint bekuldenek.
2021. nov. 2. 11:20
 8/21 Grimfox ***** válasza:
És nem is kaptál semmilyen orvostól semmilyen papírt arról, hogy szerintük mi a bajod?
2021. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ki a környezeted,akik ezt mondják és intézetbe juttattak?
2021. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De mi a konkrét bajod az orvosi zárójelentés szerint? És a környezetednek konkrétan mi a baja veled? Mert erről egy szót sem írtál. Mániás depressziós vagy? Skizofrén? Paranoiás?....stb. Vagy mi az, amit rád akarnak fogni, ha felvállalod a valódi éned?
2021. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!