Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 10 éves fiamnak...

Mit vegyek a 10 éves fiamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Majdnem hogy csak a telefon meg a play station érdekli!5.-dik osztályos!amúgy nagyon sok játéka van,de már nem nagyon játszik semmivel sem!segítsetek legyszi,adjatok ajandek tippeket!max 10 ezer forintig.tudom az nem sok pénz,de sajanos több nem tellik ajandékra
2022. nov. 25. 20:59
 1/10 anonim válasza:
100%
Élmény? Fürdőbelépő, állatkert, tropicarium, nem tudom hol laktok, mi van közel. Új billentyűzet ami világít, füles, világító cipőfűző, világító playstation ágynemű, még gondolkodom.😘
2022. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Világító playstation ágynemű?olyat hol lehet venni?
2022. nov. 25. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen a világító ágynemű huzat, amire az 1-es gondolt, de én ilyet találtam, szerinrem menő

[link]


Vagy ez is menő:

[link]


Vagy én még játékban gondolkodnék, ha megírod hogy mikkel játszik szívesen, és milyen platformon (PS, Xbox, PC stb.), szívesen segítek!:)

2022. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem erre gondoltam, de ez is jó.

[link]

2022. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De van sok féle másik oldalon is. Okostelefonos, konzolos, stb.
2022. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ps 2 van neki,az a régebbi típus!autós,motoros,harcolós vsn neki játékban
2022. nov. 26. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Tudom,hogy le leszek pontozva!

DE! Kivételesen nem lehetne,hogy ne kapjon karácsonyra ajándékot!

Már ígyis csak a telefon meg a "netes játékok" érdeklik... 🤔 Furák ezek a mai gyerekek...

A karácsony pedig nem a tárgyakról szól! Az a 10-es meg jó lesz a rezsibe, vagy a karácsonyi menühöz. 32/N

2022. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem pontoztalak le. Ezért írtam az élményes dolgot legelőre, mert szerintem az a legjobb. Egy közös nap egy nem túl drága fürdőben, vagy tropicarium vagy bármi ami érdekelheti, találmányok, történelmi panoptikum. Az én fiam pl fanatikusan szereti a történelmi dolgokat. 😅
2022. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
végül is mit vettél neki,?
2022. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül okos órát kért,és azt kapott 😊
2023. jan. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!