Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Céges karácsonyi ajándék...

Céges karácsonyi ajándék ötletek?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még újonc vagyok a cégnél, ahol minden évben megajándékozzák egymást a kollégák, és sorsolás alapján megvan hogy ki kinek veszi. Az ajándékról azt mondta az illetékes, hogy csak szimbolikus legyen, max 7000 Ft legyen az értéke. Egy 40 év körüli férfinek menne az ajándék, akit eddig 2x láttam előben. Van valami ötletetek, amivel nehéz "mellélőni"?

#ajándék #karácsony #Céges ajándék
2022. dec. 6. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ital
2022. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Vigyél egy Jack Danielst
2022. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Finom bor,Nivea vagy Dove men ajándékcsomag
2022. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam, kb. egy hónapja a cégnél, én egy kolléganőt húztam. Én egy Baileys-t vettem neki.

Pasinak én is whiskey-t vennék ilyen esetben.

2022. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ital nem rossz, sablonos de ha nem is iszik, meg tud kínálni vele vendégeket. Nézhetsz egy szép határidőnaplót is egy szebb csokival. Ha italt adnék, tuti egyedibbé tenném. Valamelyik évben csináltam szarvasos italokat (pinteresten van hozzá kép) azok szerintem jópofák voltak, mégis azt az érzetet kelti, hogy foglalkozott vele az ember.
2022. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!