Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Huszonéves fiúk ti minek...

Huszonéves fiúk ti minek örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nincs tippem mit vehetnék a barátomnak. Bármilyen jellegű ötlet jöhet. Nem régóta vagyunk együtt, ez az első közös karácsonyunk. 😊
2022. dec. 15. 17:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
13%
Egy barátnődet kapja meg egy órára.
2022. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ennél komolyabb válaszokat várok. 😏
2022. dec. 15. 17:17
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ismerni kell a szemelyiseget ,erdeklodeset. Ferfiak sem mind ugyan olyanok es nem kedvellik mind ugyan azon dolgokat. De ha nagyon altalános ötlet , akkor egy úveg pia meg 3 boxer alsó.
2022. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
92%

Kicsit tág a dolog. Mivel nem ismerjük a barátodat. Mondhatjuk, hogy vegyél neki valami edzőszettet, de ha életében a terem közelében nem járt akkor kb semmi értelme.


Szereti a focit vagy valami profi sportot nézni? Tudnál a kedvenc csapatát ábrázoló hétköznapi dolgot. Pl fradis sál/törülköző/pénztárca stb.


Szeret videójátékozni, vagy animezni? Ugyanezt itt is eljátszhatod.


Dohányzik? Valami nagyon menő öngyújtónak biztosan örülne.

2022. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én előadásra vettem jegyet a páromnak, mert egyszer említette, hogy azt a darabot nagyon szeretné megnézni. De hogy a te párod mire vágyik vagy mit szeret, azt csak te tudhatod😆
2022. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

5.12 évesen voltam utoljara színházban , vagy is jó 20 éve

.

2022. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Hans Pötterman válasza:
100%
Igazából annak örülnék legjobban,ha nyugiban kettesben tölthetnénk a karácsonyt, nem pedig rokonokhoz rohangálással. De komolyan.
2022. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
8%
Szerintem dobd be magad nála és készítsd valami szexi fotosorozatot neki magadról, bizton állíthatom neked, hogy ezzel nem lősz mellé, ez minden férfinak egyetemesen bejön....hagyjuk a sampon dezodor zokni csomagot, tűnj ki a többi volt csajai közül és nyújts neki olyat, amire valóban vágyik, legyél több mint az elődeid, legyél jobb, mint akik eddig előtted jártak.
2022. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
9%
#2. A faterodat 2 órára?
2022. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Play station jaekok
2022. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!