Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit főztök idén karácsonyra?

Mit főztök idén karácsonyra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 22:31
1 2
 11/16 anonim válasza:
73%
Halászlé, amit veszünk a közeli étteremben. Tepsis krumpli, kolbász hurka, linzer
2022. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk évekig rántott hús, rántott sajt és krumplipüré volt csemege uborkával, a mai napig ez a kedvenc ünnepi menüm.

Mivel az új konyhában utálok olajban kisütni dolgokat, így egy pár éve sült csirkét szoktam valamilyen gyümölccsel (narancs, alma, fahéj) vagy halat.

2022. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszem, semmit, de azért valami majd csak lesz. :)
2022. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

24-én halászlé és mákos guba

25-én tárkonyos raguleves, töltött karaj, leveles tésztába göngyölt csirkemell, krumplisaláta

26-án töltött káposzta


Közben lesz 2 szülinap, úgyhogy lesz tiramisu és mézes-krémes torta, bejglik, dobos szelet, mézes puszedli

2022. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

24-én főzök csak, de akkor 2-3 napra elég mennyiséget.

Egyszerű ételeket: rántott csirkemellfilé, rántott halfilé, egyben sült karaj mindenfélével tűzdelve (gomba, szalonna, hagyma, zöldségekkel egybesütve). Köretnek sült krumpli és kétféle krumplisaláta, majonézes és ecetes lilahagymás.

Levesnek pedig hideg gyümölcsleves tejszínhabbal.

Nem szoktunk se halászlét, se töltött káposztát főzni.

Sütemény: linzer és kókuszgolyó piskótatésztából.

És még egy nagy tálca cukrászdai süteménytál, kb. 10 fajta krémesebb süteményből.

2022. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A gyerekek pizzát kértek, így ők azt esznek.

A párommal meg sajtszószos csirkemellet eszünk és gesztenyés pulykatekercset.

Na meg sütiket.

2022. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!