Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy fog telni nálatok a...

Hogy fog telni nálatok a karácsony?

Figyelt kérdés
Vendégeket fogadtok vagy vendégségbe mentek? Az ünnep minden napján lesz programotok? Miket fogtok sütni-főzni?

2022. dec. 17. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
24-ét hármasban töltjük feleségemmel és a fiunkkal, a rá következő napokban meglátogatjuk a nagyszülőket. Itthon bajai halászlé lesz, töltött káposzta és diós, mákos pozsonyi kifli.
2022. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok bájglivel.
2022. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

24-én otthon leszek a szüleimmel, 25-én az anyu felőli nagyszüleimhez megyünk, 26-án pedig apu felőliekhez. Ezt minden évben így szoktuk, már szinte rutin.

27-én szülinapja lesz az egyik ismerősünknek, akkor oda megyünk, 28-án pihenek, 29-én nekem lesz szülinapom, a barátnőimet át fogom hívni, 30-án megint pihenek, 31-én pedig szintén barátnőkkel megyünk bulizni.


Most esett le, hogy csak a karácsonyt kérdezted, de már mindegy. 😅


16/L

2022. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#9 Szerintem van értelme, biztosan nagyon jól esne neki!
2022. dec. 18. 14:49
 15/19 A kérdező kommentje:
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
2022. dec. 18. 14:50
 16/19 NTBS ***** válasza:
100%
Otthon leszek. Talán jönnek vendégek, én nem valószínű hogy megyek valahova.
2022. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Egyedül élek, így magányosan.

19/L

2022. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Metionin ***** válasza:
82%
Ünneplés nélkül, nálunk ez sima szabadnap. Szombaton pihenünk, főzünk, filmezünk, amit egy sima szombaton szoktunk. Vasárnap leutazom anyámékhoz, mert ugye ilyenkor neki is szabi van, ilyenkor tudom meglátogatni. Játszom a macskával, átnézem és rendbe rakom a hivatalos papírokat, leveleket, amik azóta jöttek, hogy legutóbb voltam (nyáron) és viszek neki cuccokat, amiket ott nem lehet kapni. Hétfőn visszautazok, megcsinálom a hétvégi takarítás rám eső részét és aztán pihenek. Anyósék karácsonyi összeröffenése 25-én lesz, erre évek óta nem megyek, párom még gondolkodik, hogy elmenjen-e. Ha megy, megy, ha nem, akkor pihen otthon meg takarít kihasználva, hogy nem vagyok útban.
2022. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

24. -én a férjemmel megyünk anyóshoz szenteste vacsira mint mindig, ott feldíszítjük az ő karácsonyfáját is, együtt társasozunk, vacsi után ajándékozás, majd irány haza az utolsó elôtti vonattal.

Nálunk már december 1 óta fel van díszítve a ház, áll a karácsonyfa a nappaliban.:)

Egy hètig itthon leszünk együtt hármasban mi és a kiskutyánk, és lustálkodunk többnyire. A férjem még megveszi a kajának valót előtte, Én sütök főzök, sorozatozunk neten, társasozunk, kártyázunk, összebújunk:) szerencsére december 24 és január 1 közt egyikünk se dolgozik. 25.- én este és szilveszterkor is csillagszórózunk:)

Az ünnepi menü mindig fix

Páromnak zúzapörkölt+rizibizi

Nekem savanyúkáposzta és füstölt sonka babérlevéllel, zöldfűszerekkel, sertés darálthússal van összefőzve. ( A töltöttkáposzta egyszerűbb verziója) ( a férjem ezt nem szereti, ezért kap zúzát rizzsel.)

Közös kaják a csirkehúsleves sok sok zöldséggel

És chillis marhapörkölt tarhonyával

Sütni is szoktam

1. palacsinta+ karamella öntet ( mindkettőt én csinálom)

2. vaníliás fahéjas bundás kalács

( a kalács bolti, csak vaníliaaromás tojásban megforgatom, kisütöm, majd belehempergetem a fahéjas porcukorba) nagyon finom. Anyu mindig ilyet csinált karacsonykor, mikor gyerek voltam:), a palacsinta+ karamell pedig a férjem kedvence.:)

2022. dec. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!