Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki Karácsonyozik egyedül...

Ki Karácsonyozik egyedül rajtam kívül? Végre nyugi, pihi. Én így szeretem!

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Holnap termálfürdő, kirándulás. Vasárnap egész napos vonatozás. Végre jut idő a hobbijaimra!
2022. dec. 23. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Az egesznapos vonatozast konnyen at lehet élni. Nem valami jo idehaza a rendszer😅😅


De mindenképp érezd jol magad!

2022. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Anyumat látogattam meg. De olyan mintha egyedül lennék.
2022. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Egyedül vagyok. Szerintem nyomasztó és fájdalmas. Nem így akartam. Szétmentünk a párommal és a nevelt lányával, és végtelenül fájdalmas ez az egész. Semmi örömöt nem találok benne. Kitaláltam, hogy majd nézek filmeket, kizarom a a

Karácsonyt, meg ilyenek, de nem megy.. Fájdalmas...

Becsülje meg mindenki, akinek van kivel karácsonyozni!

2022. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4...kicsit uncsi nekem is, de attól sokkal jobb hogy alkalmazkodnom kelljen másokhoz. Így Karácsonykor is azt és akkor csinálok, ami nekem tetszik. Én egyedül is akarok élni, egyszerűen nem bírom elviselni az embereket...pláne a magyart!
2022. dec. 24. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a téli szünet első napjai voltak többé kevésbé a magányé, meg az alvásé. A karácsony első napjai mindig a szűkebb, itt jelenlévő családé, illetve ismerősöké. Majd később, karácsony nyolcadában megyünk a messze élő rokonokhoz, a nagycsaládhoz, az ottani ismerősökhöz. Aztán az újév, vízkereszt már újra itthon, az ünnepek között meg rengeteg pihenés, kikapcs. és alvás. Utána meg mehetünk is vissza újra a salátaszagú, szürke hétköznapokba, ezért van nálunk ez a precíz beosztás...
2022. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Eredetileg egyedül lettem volna, de egy barátom apukája meghalt. Így vele töltöttem.
2023. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!