Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi értelme van a Karácsonynak?

Mi értelme van a Karácsonynak?

Figyelt kérdés

Egész évben csak a veszekedés megy, viszont Karácsonykor jópofiznak, mintha minden rendben lenne és ezt már unom. Gondolom nem mindenhol van ez így, de nálunk ez van. Mi értelme így megünnepelni?

19L



2022. dec. 23. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Örülj neki, hogy pár napig nincs veszekedés. Ez is egy karácsonyi ajándék részedre.
2022. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Egy több 100 éves szokás amit valamiért az embereknek kötelessége tartani, mert ha nem akkor te már más vagy mint a közeg.

Az hogy a valódi értéke már rég elveszett (ha egyáltalán meg is volt valaha) senkit nem érdekel, csak az a lényeg hogy nem lógnak ki a sorból.

Ugyanez a pszichológiája a divatoknak is. Pl. vannak dolgok amik egy éve menők voltak, de ma már cikik.


Egyébként semmi értelme sincs, annyi hogy a sok hülye bevásárok mindenféle baromságot és legalább egy csomó pénzt nyernek rajtuk ilyenkor.

2022. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem unjátok még? Mikor értitek már meg, hogy nem mindenki normálatlan prolicsaládban él???
2022. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

2-es, baromság, amit írsz.

Én pl. pont az az ember vagyok, aki telibe leszarja a társadalmi elvárásokat. De nem úgy, hogy a lelkisérült agymentekhez csatlakozom, akik még a legszebb emberi érzést sem képesek sem felfogni, sem érezni. Szánalmasak vagytok, komolyan. Az emberiség telejsen megérett a pusztulásra.

2022. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
De ugye veled egyetemben érett meg rá #4?
2022. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Felnőtt ember vagy. Karácsonyozz olyanokkal, akikkel szívesen teszed.
2022. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
4-es...hát a pontozások alapján többen értenek velem egyet. Szerintem meg az a szánalmas hogy évente egyszer hajlandóak vagytok szeretni egymást. És igen megérett az emberiség a pusztulásra, az olyan hülyeség miatt ami belőled áramlik. Egyébként meg ez az én véleményem, nem muszáj elfogadnod. De ha annyira jó a te karácsonyod is nem értem hogy miért itt térítesz és miért nem a családoddal vagy (ja hogy még a telefon értelmetlen nyomkodása is érdekesebb mint a karácsony, csak osztod az észt, ezért nem látod be aha...)
2022. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na a mai nap sem telt el vita mentesen :')
2022. dec. 25. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Holnap is karácsony lesz még. Hol töltöd? :)
2022. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Itthon leszek
2022. dec. 25. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!