Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi értelme van ünnepelni ezt...

Mi értelme van ünnepelni ezt a szart? Miért van ilyen családom?

Figyelt kérdés

Most is díszítettük a fát, ami egy jó dolog kéne legyen. Erre mindenki tiszta ideg,látszik rajtuk, hogy semmi kedvük az egészhez, csak kényszer az egész. Apám nem is volt ott.

És egész évben ez megy.

Anyám és apám is egy nem normális idegbeteg. Anyám mindenért ordít , állandóan ideges és szétszórt.

De nem tudom mire, mikor nem jár dolgozni. Nem főz minden nap.Heti egyszer takarít és mos. A nagy bevásárlást apám csinálja meg.Na igen a másik, aki egy smucig szar.

Ha valamire pénzt kell kiadni, minden baja van. Nem egyszer azért csapta ki balhét, mert kaját kellett venni, bezzeg cigire mindig van pénz. A házasságuk egy nagy semmi. Utálják egymást, de válni nem akarnak sajnos.

Esküszöm jó lenne, ha legalább az egyik meghalna. Ennél csak, ha pia vagy drog lenne, akkor lenne rosszabb.

2-3 évig ezt nem tudom, hogy fogom idegileg kibírni.



2017. dec. 24. 18:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nem az ünnepek a hibásak, hanem a szüleid. Az én családom rosszabb, mi ezt a lapot kaptuk az élettől, ez van.
2017. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nálam is ez van.
2017. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Üss a szádra azért, ha valakinek a halálát kívánod!
2017. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Te vagy itt vagy én kedves utolsó? Nem ok nélkül mondom az ilyet.

De azért szar tudni, hogy mással is ez van.

2017. dec. 24. 19:30
 5/14 anonim válasza:
Ebben a világban minden szar...
2017. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem az ünnepekkel van gond, hanem a szüleid házasságaval.
2017. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja azzal van. Nem is kicsi. Már csak miattunk vannak együtt.

Kb semmi másért.

2017. dec. 24. 20:50
 8/14 anonim válasza:
Hány éves vagy? Költözz el, oszt elég lesz egy sms karácsonykor! Ám ez inkább "családi kapcsolat" kategória. Nekem sem volt szuper 🙌 gyerekkorom, de hál'istennek már felnőtt vagyok. Alkalmanként telefonálok, illetve "láttatom" az unokákat.
2017. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eskü egy két kivétel nélkül mintha csak az én családi helyzetem olvasnám..

Tesóm le se jött vacsorázni, az ajándékát se bontotta ki..mindig miatta van cirkusz

A karácsony mindig csak arra emlékeztet, hogy mennyire is boldogtalan családom van, ahol örök kényszer, veszekedés, és boldogtanság van.

Sajnálom hogy nektek is ilyen. Egyszer nekünk is lesz boldog karácsonyunk, mert tudni fogjuk hogy ne cselekedjünk!


Összevesztünk a fa díszítésnél, anya sírt, egyedül éreztem magam egész nap..pedig hogy imádtam régen készülődni..de ahogy egyre idősödök, egyre rosszabb, és az igazi ajándékot sosem fogom megkapni...

2017. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak 16.

Sajnálom kedves utolsó. Kitartást neked is.

2017. dec. 25. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!