Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Incelek! Nektek hogy telik a...

Incelek! Nektek hogy telik a Karácsony?

Figyelt kérdés
Nyilván nagyon magányosak lehettek, hiszen nincs nőtök. Biztos jó lenne most a szoba melegében összebújni egy csinos nővel szeretetben, békességben. Milyen érzés látni/tudni, hogy más párok ilyenkor boldogan ünnepelnek, szeretik egymást, ti meg otthon ültök magányosan? Vagy esetleg mégiscsak jól telnek az ünnepek? Várom a válaszokat!

2022. dec. 25. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
60%
Attól lesz incel valaki, mert nincs nője? Apám! Milyen elbaszott társadalomban élünk. Régebben még egyedülálló/nőtlen volt az, akinek nincs kapcsolata, ma meg már egy idióta, kitalált szóval illetnek mindenkit, aki nőtlen. Fejlődik az emberiség, mi?? Nem! Inkább egyre butább lesz ez a társadalom is, mondjuk ez a szóhasználat is tök birka jellemre utal, egy elkezdte bégetni, a többi meg béget utána. 🤣🤣
2022. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Értelmes okos nők irták itt hogy párkapcsolat nélkül is tudnak boldog életet élni,akkor a férfiak miért ne tudnának?
2022. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1-es, olvass utána a szó jelentésének. Önkéntelen cölibátus=akaratán kívül nőtlen valaki. Tehát minden incel magányos, de nem minden magányos ember incel, hiszen valaki saját akaratából van egyedül, nem akaratán kívül. Először értelmezz, aztán kommentelj.
2022. dec. 25. 11:07
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

"minden incel magányos"


Kérdező úgy látom hogy te inkább a férfi incelekre gondoltál,szerintem a kérdésed irónikus és lenézed a férfiakat vele.

2022. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

1. Egyedülálló vagyok, jelenleg nem vágyom párkapcsolatra.

2. Egyedül vagyok és nem vagyok magányos.

3. "Milyen érzés látni/tudni, hogy más párok ilyenkor boldogan ünnepelnek, szeretik egymást, ti meg otthon ültök magányosan?"

Ööö, semmilyen? Totál hidegen hagy, ki kivel van és mit csinál karácsonykor.

Van más elfoglaltságom ahol ezt az örömöt busásan bepótolom. Teljesen jól telik a karácsony. Boldogat!

2022. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 October15 ***** válasza:
92%

Van itt pár probléma még akkor is ha az incel szót tudjuk értelmezni.


Nyilván nagyon magányosak lehettek: Miért lenne feltétlenül magányos egy incel? Egyrészt nem csak barátnőddel/barátoddal töltheted együtt a karácsonyt, másrészt ha egyedül vagy attól még nem biztos hogy magányos is. :D

2022. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Hogy lennének egyedül ?

Ott van velük Marok Marcsi xDD

Q jó kérdés egyébként!

Ha erre is lehetne zöldet adni, én adnék! ^^

2022. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#6 Nyilván a családdal is lehet tölteni, de mondjuk egy felnőtt férfi lehet, hogy inkább már a feleségével/nőjével töltené az ünnepeket.
2022. dec. 25. 14:33
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Vagy egy másik férfival kedves kérdező!

Ne legyél szűk látókörű! xD

2022. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

#5 Egy magányos incel magányos szavai!


A kérdező pont ilyen (incel!!!!) válaszra várt.

Te megadtad neki!

Mondhatni kielégítetted! ;)

2022. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!