Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki milyen ajándékot vesz a...

Ki milyen ajándékot vesz a szeretteinek karácsony alkalmából?

Figyelt kérdés
Szülő, férj feleség, gyermek közeli és távoli családtagra is értettem

2023. szept. 21. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted szeptemberben valaki ezen kattog? Lehet lepontozni, de nem értem.
2023. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
December 12-e körül szoktam ezen filozni. Addig még 400x változik, hogy ki mit szeretne kapni.
2023. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor még semmilyen

Van addig szülinap, névnap

2023. szept. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Kicsoda?
2023. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már figyelem, hogy ki mit említ. Abból merítek ötleteket.

Általában parfümöt, kozmetikai terméket vagy valamilyen ruhát szoktam adni. Vagy ha elkapok egy-két ötletet, hogy pl. tetszik az illetőnek valamilyen dekorációs termék, kisebb műszaki cikk, akkor azt.

2023. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén elkepzelhető, hogy semmit, vagy csak nagyon apróságot. Sajnos két családtagunkat is elvesztettük idén, inkább az egymással töltött időt várjuk.
2023. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Férjemmel megbeszéltük hogy egymás közt nem ajándékozunk. Néha veszünk 1-1 társasjátékot. Én magamnak könyveket veszek egész évben, a férjem magának kártyákat szokott.

Anyósomnak és anyukámnak könyvet veszünk, az egyiket már múlt héten megrendeltem, meg is jött, direkt leárazva vettem, mert nem mindegy....drágák a könyvek. anyué elvileg jövő héten jelenik meg, azt is beszerzem akciósan. A többit még nem tudom. Majd megbeszéljük. Sógornőmnek valószínű párban neves bögrét veszünk és a férjének is, most házasodtak össze 1 hónapja. A tesómnak szerintem csak a szokásos csipsz csoki csomag kombót😊 mert magának nem szokott venni de amúgy szereti.

2023. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
75%
Semmit, mert nincs kinek. Ha változik majd meglátjuk.
2023. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Öcsém oldali unokahúgaim 14 és 16 évesek, valamikor december elején elviszem őket vásárolni, nézelődünk, mutogatják mi tetszik, ruha, ékszer, kiegészítő, könyvek, aztán azokból választok pár dolgot, beülünk utána valahova enni-inni, dumálunk, ez is része az ajándéknak. :-)


Sógornőmék és sógoromék oldalán 4 lány van, 3 és 9 év között, itt az anyukák súgnak. Van, hogy konkrét kívánság van (pl. okosóra szíj), van, hogy pl. csak megmondják/tudjuk, mert gyakran találkozunk, hogy most dinóőrület van, vagy Jégvarázs őrület és akkor olyan motívumos apróságokat veszünk. Szerencsére mind nagyon szeret rajzolni, kreatívkodni, szóval az egy fix dolog, hogy színes ceruzákat, filctollakat, rajzfüzeteket stb. kapnak.


Mi felnőttek már nem ajándékozunk egymás között. Apám már meghalt, de anyunak vagy valami nagyobb, értékesebb dolgot veszünk öcsémmel közösen, ha úgy alakul (pl. mondogatta, hogy szeretné lecserélni az ebédlőasztalt/székeket, de idén már nem, majd jövőre stb. - elvittük nézelődni, választott, megvettük neki valamikor novemberben). Ha nincs épp ilyen dolog, akkor valami apróságot, könyvet vagy sálat, mert ő mindig vesz nekünk apróságokat, nem lehet lebeszélni róla (ilyen praktikus apróságokat, zokni, bugyi, pizsama, testápoló, dezodor, nekem füstölőt vagy illatgyertyát stb.).


Anyósomnak minden gyereke összeszed családi fotókat az adott évből és abból csináltatunk egy falinaptárat. Ő pedig szuperül horgol, minden évben horgol mindenkinek valami apróságot, karácsonyfadíszt, unokáknak ruhákat, takarót, tavaly rettentő cuki fenyőfákat stb.


De tavalyelőtt pl. vettünk férjemmel közösen a családnak egy családi társasjátékot, mert anyósomnál szoktunk összegyűlni és sokat játszunk.


Én minden évben ajándékozok családonként valami saját készítésű dolgot, fűszerolajat, pácolt feta sajtot, fűszerkeveréket stb.


Férjemmel közösen szoktunk társasjátékot venni magunknak minden évben, és egymásnak is veszünk pár dolgot - ismerjük egymást, vannak hobbijaink, én szoktam azért súgni is neki, pl. elküldök többféle fülbevaló linkjét, hogy mindegyik tetszik és abból választ, tudunk és szeretünk is egymásnak meglepiket venni. Gyerek egyelőre nincs. :-)

2023. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!