Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Utazás karácsonykor?

Utazás karácsonykor?

Figyelt kérdés

ti utaztatok már el karácsonykor? jó lenne kicsit kiszakadni, 24-27/8ig néztem szállásokat, de bennem van a rossz érzés, hogy másnak azért kell dolgoznia szenteste, hogy én jól érezzem magam... férjem szerint ha nem mennénk, akkor is dolgozniuk kellene, de lehet nem tudnám élvezni a wellnesst meg a vacsit mert sajnálnám az úszómestret meg a szakácsot :/

És ha mentetek már ilyenkor, milyen áron voltatok és hol?

Egy 7 évessel mennénk, olyan helyre szeretnék, ahol reggeli vacsi és nagyobb welness, csúzdák vannak


2023. okt. 5. 20:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Nézd úgy, hogy azoknak az embereknek lehwt hogy borzasztó nagy szükségük van arra a pénzre amit azért kaonak, mert aznap is dolgoznak. És azért mert ti mentek és van vendégük, jót teszel nekik, mert van munkájuk :)
2023. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

Igen rendszeresen minden evben

23 indulunk jan 2 haza

Imadom minden evben h nem kell keszulnom foznom sutnom vendeget varni stb...

2023. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
Nover vagyok, 20 eve dolgozok unnepekkor, pedig mar nekem is van sajat csaladom, gyerekem. Senki nem sajnal... Menjetek nyugodtan.
2023. okt. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki turizmusban és vendéglátásba dolgozik az tudja hogy karácsony és ujév között nincs megállás nyugodtan menjetek .

Én olyan helyen dolgozom ahol akkor van a legtöbb munka mikor mások nyaralnak így én nem mehetek nyáron nyaralni csak főszezon elött vagy szeptemberben.

2023. okt. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Férjem légiközlekedésben dolgozik, műszakozik, tehát előfordul, hogy pl szenteste dolgozott, vagy dec 31-én. Sosem kezdte el szidni az utasokat, hogy na ezek mit jönnek mennek ilyenkor. Örült az ünnepnapi pótléknak, mi meg itthon picit rugalmasabban kezeljük azóta az ünnepeket.

Engedd el, ha akartok menjetek.

2023. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

A 7 éves gyerek is szeretne a megszokott, karácsonyfás otthoni ünnep helyett welnesshotelezni szenteste?


Bocsi, de szerintem ez is szempont, én tuti utálnám :D

2023. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a 7 éves gyerek bármikor szeretne wellnessezni :)


köszönöm a válaszokat :)

2023. okt. 9. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is utaznék. Utálom. A szenteste is macera ( anyósomhoz megyünk, vacsi, ajándékozás, fa aztán haza) egyedül azt szeretem benne, hogy az ottani fát is mi díszítjük😊 a legjobb része a napnak. Amúgy semmi kedvem utazni, főleg nem ilyenkor. Otthon nyugiban ezerszer jobb. NEM fogadunk semmiféle vendégeket, főzni meg amúgy is szeretek. Így azzal nincs problémám. De összességében egész téliszünetben a szentestét leszámítva itthon pihengetünk. A legjobb időszak az évben, imádom💙💜
2023. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem utaztam még ilyenkor és nem is szeretnék. Nekem a karácsony meghittebb ennél, hogy vadidegen embereket kelljen kerülgetnem egy jó nagy szállodában. Nekem itthon nyugodtabb, csendesebb, hozzánk mondjuk nem jönnek vendégek és nekem attól ünnep az ünnep, hogy azokat az ételeket egyem, amitket gyerekkorom óta csak ilyenkor szoktunk.

De kinek mi. Ismerek olyat, akik mindig ekkor utaznak el, egyszerűen azért, mert olyan a munkájuk, hogy csak ekkor vannak mindketten szabadságon.

2023. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!