Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyra számítasz...

Milyen karácsonyra számítasz az idén? Hogyan alakult az életed a tavalyi körülményeidhez képest?

Figyelt kérdés
Történt-e valamilyen változás? Ha igen, milyen? Ha nem, mekkora erőfeszítéssel dolgoztál azon, hogy másként élhess?

2023. okt. 19. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Hatalmas tragédiák értek idén (két családtagomat is elvesztettem ebben az évben), de év közben keményen dolgoztam azért, hogy javuljanak a körülményeim, úgyhogy voltak sikerélmények is. De azt semmi sem tudja kompenzálni, hogy kettővel kevesebben leszünk a karácsonyfa alatt, most és mostantól már mindig... Gondolkodás nélkül adnám oda minden eredményemet azért, hogy ez ne így legyen.
2023. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétemet küldöm 1-es válaszoló! :(


Ezek szerint még az év első felében történhettek ezek a szörnyűségek. Fiatalok voltak? Nagyszülők? Szülők? Testvér(ek)? Unokatestvér(ek)?


Esetleg házastárs vagy élettárs? Gyermek?


Ha nem szeretnéd, nem erőltetem. Csak ha jólesne kiönteni a szívedet.

2023. okt. 19. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosra.

Uj munkám lett idén, ami előrelépés és összejött egy régen várt nyaralás. Amúgy a körülményeim nemigen változtak. Összességében elégedett vagyok. Amivel még nem, annak egy részen igyekszem változtatni, másik részét meg egyelőre elengedem. Nem lehet mindig mindent.

2023. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló köszönöm a beszámolót! :)


Neked ugye élnek a hozzátartozóid mind és jó egészségnek örvendenek?

2023. okt. 19. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon várom.


Megszületett a második gyermekünk, az első pedig már elég nagy ahhoz, hogy élvezze majd az adventtel és karácsonnyL járó programokat.

2023. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy itthon lezsünk karácsonykor - most úgy néz ki, lehet nem, de a hátam közepre nem kívánom az utazást, mert nem kikapcsolódás, hanem kőkemény ügyintézés lenne (beteg rokon és annak minden velejárója).


Ha maradunk, akkor szűk család - nem járunk a tágabbhoz, mert nem szeretjük a karácsonyi "őrületet", és a 20 emberes ebédeket, ahol senki nem tud értelmesen beszélgetni, de legalább 3-an becs.sznek :D

2023. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-os: gratulálok! Sok örömöt, boldogságot!
2023. nov. 1. 17:59
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os: én sem régen tudtam meg, hogy beteg a szívével a keresztapam. Kórházban is kezelik vele, de meglátogatni mégsem tudom.
2023. nov. 1. 18:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az illetékeseket, hogy mi a helyzet, de még nem kaptam választ. Majd csak valahogyan jóra fordulnak a dolgok.
2023. nov. 1. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem idén volt az esküvőm.
nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!