Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor és hogyan, milyen módon...

Mikor és hogyan, milyen módon szokatatok hangolódni az adventi időszakra és a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én november elejétől már nagyon szoktam hangolódni.

2023. nov. 3. 06:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nálam ahogy az ősz első jele látszik, előkerülnek a gyertyák a lakásban, irodában. Mellette aromadiffúzor, sok-sok tea. Én ezért szeretem, amikor korán sötétedik, nagyon szeretek munka után, az esti lefekvés előtt kicsit ellazulni, olvasni, kötögetni... nyáron ez valahogy nem megy.
2023. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Nekem eddigi években sosem volt karácsonyi hangulatom. Soha.


Idén viszont már október elejétől. Akkor csak gondoltam rá, de mostmár előkerültek a gyertyák, meleg teákat iszok. Zenéket azért még nm hallgatok de annak is eljön majd az ideje :D

2023. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért nincs hangulatom mert az időjárás sokkal inkább emlékeztet arra, hogy húsvét jön mint karácsony..


Ha már odakint 5 fok alatt lenne a maximum akkor más lenne a helyzet.


Egyébként a szomszédom nagyon Karácsony mániás és màr elővette a díszeket.

2023. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Itt is. Iszuk a meleg teát. Zene megy kis lazuláshoz (Frank Sinatra, Boublé Bing Crosby stb.)(Igen 17 évesen őket IS hallgatom.) Szóval igen. Készülünk. Dísz majd december közepe táján kerül elő.
2023. nov. 3. 15:23
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Már október-novemberben és általában pont karácsonyra vagyok a legkevésbé hangulatban🤣

Tavaly már az első adventi héten kiraktam a szobámba a kis 60 centis fehér műfenyőt, rózsaszín gömbökkel, olyan igazán csajos díszekkel;)

2023. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
A meleg teának mi köze a karácsonyhoz? Az év minden napján iszom. :D
2023. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 ez is igaz. Minden reggel iszunk csak olyan melegséggel tölti meg a lelket. Főleg ilyenkor.
2023. nov. 3. 20:04
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Advent első vasárnapjától szoktam.
2023. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 nyílván logikus, csak már ezek a katalógusok és az újságok eléggé a képembe tolták már most a karácsonyt meg az adventet az elműlt években így már az évek során hozzászoktam és kicsit rákattantam.
2023. nov. 3. 20:13
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
9, engem pl nem zavar a korai karácsony a boltokban. Már fejben összeraktam a menüt is, ha látok hozzá valamit (múlt héten pl gyönyörű tyúkot vettem levesnek, jó áron), elfér itthon addig... És én így decemberben már nem tülekedek sehol, nem rontja a hangulatom a sok idegbeteg, kapkodó, veszekedő ember.
2023. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!