Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot illik venni...

Milyen ajándékot illik venni a barátom szüleinek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom korai, de szeretnék mindent időben elintézni. Ez lesz a 2. Karácsonyunk közösen. Tavaly volt a bor-csoki-kis dísz. Van valami ötletetek? Nem szeretném idén ugyan ezt ellőni. Illetve tavaly babkát sütöttem.

2023. szept. 18. 06:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha együtt élsz a barátoddal, akkor közös ajándék. Ha nem, akkor a bor és a csoki épp elég. Esetleg egy ajándék csomag, különleges élelmiszerekkel
2023. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Néhány szupermarketben lehet kapni ajándékkosarakat, ahol összeválogatott termékek vannak szépen kosárba rendezve (tea, csoki, keksz, stb). Több méretű is szokott lenni.
2023. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig különleges lekvárt, bio szörpöt, magvakat, teát, olívaolajat stb-t szoktam adni. Bemegyek a bioboltba (nagyon szeretik az ilyeneket) és veszek pár cuccot egy kis csomagba.
2023. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
82%
Mi nem ajándékozunk karácsonykor de sütit viszek az én és a párom szüleinek is mindig.
2023. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
szerintem is jó ajándék az, amit a többiek javasolnak: apránként vegyél karácsonyig valami különlegesebb kekszet, teát vagy kávét, lekvárt, mézet, fűszert - olyasmiket, amiket szeretnek. Ezekből csinálsz egy helyes kis csomagot, és kész. Én mindig örülök ilyen ajándéknak, mert ezek olyan holmik, amiket szeretek, de nem nagyon veszem meg magamnak őket.
2023. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékkosár.
2023. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
Én a második közös karácsonyunkra a Fessnekiben festettem nekik egy képet. Nagyon tetszett nekik.
2023. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha ajándékkosarat választasz,olyat tegyél bele, amiket szeretnek. Ha nem szeretik a különleges élelmiszereket, hozzávalókat, NE vegyél olyat!
2023. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Külön semmit nem vettem. A barátommal közösen ajándékozunk, kezdettől.
2023. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az a ,,baj” hogy van egy kisboltjuk amiben csupa különlegesebb házi dolig van pl narancsos csokis lekvár, szval ezek nem játszanak. De minden tippet köszönök nektek💕
2023. szept. 18. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!