Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátnőm már holnap fát akar...

Barátnőm már holnap fát akar díszíteni.Hogyan beszéljem le ?

Figyelt kérdés
nov. 13. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vedd elő a LED fényfüzért és tekerd körbe a hálószobán. Így meglesz neki a karácsonyi hangulat, és nem kell fát díszíteni. 😄

(Nekem legalábbis ez is tetszik, és nő vagyok.)

nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, kétlem hogy bármi logikus érvre hallgatna, ha egyszer az nem elég, hogy még csak november közepe van.
nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Vedd elő a legbüdösebb kölnidet, és piros tojást követelve locsold meg! Ha ebből nem érti meg, hogy mi a baj a november közepi fadíszítéssel, akkor menekülj!
nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Vannak olyan elvetemültek, akik már októberbe elkezdik, nekem meg már attól hányingerem van, hogy novemberben mindenhol a karácsonyi vackokat látom a boltokban. Nincs bajom az ünnepekkel, de mindennek megvan a maga ideje, hova a fszba siet mindenki? -.-
nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan tudsz hatni rá nem tudom. De nem lepődöm meg. Itt az oldalon már májusban megjelennek az első Te is várod már a karácsonyt? kérdések.
nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

#1 Jó ötlet de én nem a hálószobát tekerném körbe hanem őt.

Aztán lehet ő a karácsonyfa. Világíthat egész nap.

nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, hogy ez éppolyan mintha most akarná ünnepelni az 50. születésnapját. (Ha elmúlt 49 éves, akkor ez nem jó!)
nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kész a fa?
nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem lett.Szerencsére maga állt le.
nov. 15. 08:59
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Újra fogja kezdeni. Jövő héten már Kéri Máriát fogtok hallgatni, az lesz a csengőhangja is. (Ól áj van for kriszmaaasz, iz júúúúú) Ezek a karácsonymániásak már csak ilyenek.


Volt ilyen kolléganőm, azt a kompromisszumot kötöttük, hogy december 1 előtt nincs kiskarácsony-nagykarácsony. Addig ő is kibírta valahogy, onnantól meg én is. (szerettem év végén kivenni a szabit, kb. 10-e után már nem sokat voltam bent)

nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!