Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 5 hónapos babának milyen...

5 hónapos babának milyen ajándékot érdemes karácsonyra adni?

Figyelt kérdés

Keresztfiunk decemberben 5 hónapos

SZülők azt mondták ránk bízzák,amit szeretnénk..Nekünk nincs gyerekünk,így nem tudom mit érdemes..Olyat,ami minőségibb játék és tudja használni akár pár hónapig is?Tudtok ilyet javasolni?

Köszönöm



nov. 26. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Mivel közel a hozzátáplálás, ha még nincs, jó lehet egy etetőszék, vagy étkészlet.

Mivel kicsi még, és úgysem fogja fel, jó lehet valami szép karácsonyi mintás ruha is.

De sokáig hasznos lehet pár keménylapos mesekönyv.

De keress 6-12 hónaposoknak való játékokat bármelyik játékboltban, rá van írva a dobozukra. Az Auchan sajátmárkás babajátékai nekem nagyon szoktak tetszeni.

nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én mondjuk örültem volna egy olyan hasaló szőnyegnek vagy habos kirakónak(bocsi fogalmam sincs mi a hivatalos neve)amin tud majd mászni.
nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
1es,Etetöszeket nem javasolnék mert azt a szülő tudja milyet szeretne. Esetleg akkor ha egyeztetsz velük
nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Habtapi ( ez az a szivacs, amin tud mászkálni), könyvek, járássegítő ( ha a szülő rábólint), mászóhenger, esetleg matatófal. Nézz körül a neten, millió féle fajta játék van ebben a korosztályban. Az sem mindegy, hogy pl a szülő mennyire örülne, ha mondjuk dobot, vagy más zenélő, villogó kütyüt vennél neki. Nálunk volt nem is egy zenélős "izé". Örültem, ha lemerült az elem :D
nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is az 5.et kezdi decemberben. itt jön a képbe az hogy a szülőnek csak kéne valamit m9ndani. Én örülnék etetőszéknek de az pl szerintem drága ajándék, nem varom el. Anyu ugy szokta kuld egy képet vagy linket arról amit gondol és megbeszéljük. Anyósom a ferjemmel ugyanezt csinálja, de ők apróbb ajandékot vesznek es penzt adnak. Kaptunk már jatszoszőnyeget, pihenőszéket, van az a vizzel tölthető " szőnyeg" , olyan mint rgy matrac. Meg persze sok kis aprósag ami nem annyira hasznos de van belőle millio. Esetleg felfurhato belteri hinta, de én megkerdeznem előtte tőlük. Nem tudom mennyibe kerül es nektek mi a keretetek. Vagy bundazsák, meleg ovarál télre ? Én ilyen kiskanal kistanyer kombót nem vennék mert sokaknak akinek nem volt ötlete azt kaptunk amikor megszületett, így van vagy 15muanyag kanál, meg előke meg tanyérka. Lehet nekik is van.
nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!