Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyire taplóság karácsonykor...

Mennyire taplóság karácsonykor készpénzt ajándékozni egy közeli rokonnak?

Figyelt kérdés

dec. 10. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem taplóság.Mi is azt adunk az unokahugainknak. egy 10est fejenként.Nemtudunk mit venni, hülyeséget meg nem akarunk így kapnak pénzt.Szülinapkor is pénzt kapnak, annak jobban örülnek, arra költik amire akarják, elshoppingolják.
dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 budai_lány válasza:
100%
Nem bunkóság
dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Én szívesebben kapnék készpénz mint valami teljesen személytelen, haszontalan ajándékot.
dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Korfüggő. Egy tinédzser kifejezetten örül neki. Felnőtt embernek azért már nem adnék pénzt.
dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én felnõttnek is adnék. Sõt, pláne nekik.


Egy kamasznak nincs igazából kiadása, de ha már saját lakása, kiadásai vannak...

Mi nem élünk nagy lábon, megesik, hogy villanyszámla vagy fûtés lesz az ajándék pénzbõl. Ugyanez igaz anyámékra, felnõttként tesókra is.


Szépen beteszed egy szép ünnepi borítékba, így ízléses.

dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebbi családtagjaimtól is azt kapok. Mi ebben a bunkóság??

Én tudom mire van szükségem így abból meg tudom venni ha szükségem van valamire. Ha meg épp nem kell semmi a pénzt elrakom későbbre.

dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pénz a leghasznosabb!

Arra költi az ember, amire szeretné! 😎💷💶💵💸💱💰


Ha kevésnek érzed a 20 ezer

Ft-ot, adj mellé minőségi teát (Naturland, Yogi tea, Milford) vagy kávé, esetleg Lindt csoki vagy Stümmer szaloncukor! 33/N

dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!