Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit vesztek ajándékba?

Kinek mit vesztek ajándékba?

Figyelt kérdés

Én idén mindenkinek egyedi lábtörlőt csináltattam a kisállatainak képével.

Természetesen az apróságokon kívül: csoki mindig van, az kötelező, de csak a jó minőségű és a legnagyobb dobozos. Ezenkívül 2024-es naptár, édességek, és egy halom apróság egyben, amit egész évben gyűjtöttem: reklámtollak, hűtőmágnesek, kisebb röviditalok, amiket én is kaptam, stb.


dec. 16. 23:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családon belül mindenkinek azt, ami örömet okoz neki, vágyott rá, elhasználja. Kollégáknak, távolabbi ismerősöknek személytelenebb ajándékot veszek, bonbont, csokit, teát, bort. Ha ilyesmit kapok, van, hogy továbbajándékozom, mert én csak egy-két márkát fogyasztok. De megnézem, hogy ne legyen lejárt vagy lejárat közeli, sem sérült. Én sem szeretek lakberendezési tárgyat, porcelánt kapni, bögrét főleg nem. Lábtörlőnek sem örülnék. Picit morbid lenne beletörölni a koszos cipőm a szeretett kisállat arcába. Ez gusztustalan.
dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém pulcsit és csokit kap, anyukám óriás gyertyát, bombont, karkötőt
dec. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

A szüleimnek társas játékot adok, a húgomnak egy Pandora charmot, a páromnak repjegyet Berlinbe. (Huhh, nem volt idén szűkmarkú a ,,Jézuskám", eddig ez még nem esett le, mivel életemben először novemberben már elkezdtem megvenni a dolgokat, illetve 21 évesen, mamahotelben még belefér évente egyszer egy nagyobb ajándék)


Mi csak száraz vörösbort szoktunk továbbadni, mivel azt egyáltalán nem szeretjük, míg van olyan, akiről tudjuk, hogy értékeli. Mást nem szívesen adunk tovább, nem vagyunk nagy hívei a csomagkitöltő, körbeérős dolgoknak, ami nem azért van benne a csomagban, mert a másik örül neki, hanem mert muszáj adni még valamit.

dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Minden ajándék annyit ér, amennyi szeretettel kiválasztották...
dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!