Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy viszonyulsz az ünnep...

Hogy viszonyulsz az ünnep előtti napokhoz?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy munkahelyen karácsonyi ebéd, esetleg ajándékozás, sütemények, cukrok, jókívánságok, utcai árusok, hangos zenék, üzletek kínálatai, felfokozott készülődés?

Tetszik, vagy sokallod, és csömöröd van tőle, vagy abszolút nem érdekel?


dec. 20. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszik, imádom, segít az ünnepig kibírni a napokat, már alig várom a karácsonyt!
Nem érdekel.
Utálom, csömör, sok ez az egész, a fülemen folynak ki a szaloncukrok meg a jópofizás, visszafogottabban kéne csinálni ezt az egészet.
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de pont nem ezeket az elemeket. A karácsony családi ünnep, igy pl céges kajálás nagyon nem kedvemre való. Előtte napokban nem eszek süteményeket, szaloncukrot se. Az üzletekben a tömeg taszít. Otthon szeretek ráhangolódni, halk zenével. Az utcai díszek, a feldíszített házak tetszenek. Jó várni a karácsonyt. Utána nagyon hamar elillan a hangulata.
dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Van egy diszkrét bája a ezekben a napokban a jókívánságok adásának, kapásának.

Én szeretem ezt a hangulatot.

dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részét, ami nem tetszik, elkerülöm. A túlzott takarítást, sütés-főzést is. Amihez kedvem van, például mézest sütni, díszíteni, a kétévesemmel barkácsolni (elvárások nélkül, lesz amilyen lesz) szeretem, csak ezeket csinálom és kész. Szerencsére nálunk nem szokás a nagy vendégség karácsonykor, senki nem fog megszólni, hogy görbe lett az angyalka szárnya.
dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom, így nehéz ráhangolódni bármire is.

A boltokat ilyenkor már eleve kerülöm.

dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra a részére gondolok, amit nem lehet kikerülni.
dec. 21. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hogy van az évnek egy ilyen időszaka, amikor minden egy kicsit nem a "megszokott mederben" zajlik, és jobban tudunk egymásra is figyelni.
dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, amit szerinted nem lehet kikerülni? Ez nagyon függ az élethelyzetedtől. Az üzletekben a zsufit online rendeléssel lehet kikerülni. A munkahelyi szaloncukor osztás engem pl. nem érint, gyesen vagyok. Otthon a fiunkkal annyit és úgy készülünk, ahogy én szeretném. Akinek intézménybe jár a gyereke, azt az ottani dolgok is érintik stb.
dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Pontosan mi az, amit nem lehet elkerülni?

dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!