Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Akinek sose volt jó családja,...

Akinek sose volt jó családja, volt valaha tényleg jó karácsonya a sajátjával?

Figyelt kérdés

Ez már a 3. Karácsonyom kvázi “egyedül” előtte a barátommal töltöttem. Mindig annyit készülök az ünnepre, hangolódok, vásár, korcsolyázás mindent megteszek. Ilyen könyveket olvasok

De a szüleimmel amúgysem vagyok jóban, évek óta. Anyám mindenért csesztet mindenkit, még karácsonykor is, apám elvonul, senki nem beszélget senkivel. Még csak társasozni vagy beszélgetni sem lehet

Nagyon magányosnak éreztem magam. Igen szr, de mégis van fám, meleg étel az asztalon, de ez nem pótolja az igazi családot

Nagyon hiányzik, hogy legyen igazi jó párkapcsolatom, akivel legalább az ünnepek meghittek és szeretetteljesek legyenek


Más is érzi ezt? Hiába hangolódás ha az alapok hiányoznak

Huszonéves L



dec. 27. 20:35
 1/2 anonim válasza:
100%
igen! nekem se volt soha olyan jó anya-lánya, vagy apa-lánya kapcsolatom egyik szülőmmel se, nem hazudok ha azt mondom, hogy anyukám mostmár férjével jobb a kapcsolatom mint anyával valaha, mégis nálunk mindenki probálja elhitetni a másikkal, hogy mekkora szeretet van köztünk, haha. hatalmas felhajtás, nagynénémék minden évben idejönnek karácsonyozni stb. nekem van párom, de az ünnepeket külön töltjük, és csak 27.e után szoktunk találkozni. viszont megértem! én se érzem és éreztem soha azt a nagy boldogságot karácsonykor.
dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29 éves fiú vagyok, és dettó ezt érzem. A kellékek persze megvannak, és nem is nélkülözünk, de mióta nagyiék nincsenek, szerintem több időt töltök el közösségi felületeken mint a szüleimmel.
dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!