Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mas sem erzi az, hogy a...

Mas sem erzi az, hogy a karacsonyi idoszak a pihenésről szólna?

Figyelt kérdés
Egy hete vagyok szabadsagon,de eddig nagyon nem pihentem. 24-e estig rengeteg tennivalo volt, keszulodes, fozes, takaritas, sutes. 25-en is sutottunk meg. Rengeteg program, rokonlatogatas, most meg betegen fekszem. Par nap es megint dolgozhatok, de jo.

dec. 28. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A rokonlátogatás a hiba, a "rengeteg program"-ot meg nem igazán tudom hova tenni, mégis mit lehet szervezni karácsony idejére, ha amúgy nem utazol sehová messze??
dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor ejfeli mise van, Diotoro az ooeraban, karacsonyi vasarok, ajandekvasarlas, hazdiszites, fozes, sutes. Ket nap szabim csak az elokeszuletekre ment el. Ja meg karacsony elotti talik ismerosokkel
dec. 28. 22:57
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha magadnak szervezel teljesen felesleges programokat akkor miért csodálkozol hogy nincs időd pihenni? Ennek több mint a fele teljesen baromság. Ajándékokat beszerzem december elején, az ismerőseimmel nem az utolsó pillanatban találkozok, idióta programokat (mint pl: Diótörő az operában) nem szervezek, ha meg nincs kedvem főzni akkor rendelek halászlét + karácsonyi különleges bőségtálakat és ennyivel meg van oldva.
dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem rokonizálunk karácsonykor, programokat sem szervezünk. Itthon olvasgatunk, megnézünk egy-egy jó filmet. Így pihenés.
dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam, hogy arról szól
dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi programot leszervezel, miért lepődsz meg,hogy nincs időd pihenni? Menne a franc Diótörőzni az Operába...éjféli misén mi is voltunk, mi még dolgoztunk 22-én is ráadásul, szóval 24-én beestünk kb a fa alá. Egyetlen nap jöhettek rokonok,ezt lefixáltuk mindenkivel előre, 26-án, így maradt pár napunk magunkra.
dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mi az ajándékokat (csak a gyerkőcök kapnak) interneten előre megvesszük, vásárokba nem járunk, ismerősökkel meg ilyenkor nem szervezünk talalkozót, úgyis el vannak foglalva a karácsonyi előkészületekkel :)

A főzés-sütés az tényleg időigényes, nálunk 2 napra van szétnyújtva, de ennyi, 25-én már nincs semmi kajakészítés, szóval onnét pihenés, meg gyerekekkel időtöltés van szilveszterig.

dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem járunk vásárokba. Nem megyünk operába. Misére sem. Egy nap főzés (24-én), fél nap rokonlátogatás 26-án. A többi pihenés. Munka nincs, év végén leállás van.
dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem valahogy a karacsonyi vasarokban nezelodes, forralt borozas hozzatartozik az unnephez.meg a Diotoro is. Az ejfeli misere meg ajandekozas utan csak lesetalunk.
dec. 29. 16:37
 10/12 anonim válasza:
100%

Gyerekként minden arról szólt, hogy óvodában, iskolában lelkiekben készülünk a karácsonyra, míg mások megteremtik az anyagi hátterét.

Felnőttként nincs idő a lelki rákészülésre.

dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!