Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a fiúmnak karácsonyr...

Dora86 kérdése:

Mit adjak a fiúmnak karácsonyra ha már 1 hónapja járunk de még nem tartunk a "szeretlek-nél"?

Figyelt kérdés
Valami olyan ajándékot szeretnék adni neki ami azt sugalja, hogy nagyon kedvellek nem azt, hogy te vagy életem szerelme... Előre is köszi a válaszokat:)
2011. nov. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Semleges dolgokat,és inkább az átadást venném kicsit személyesebbre: arcszesz,esetleg spray(ha nem sértődik be és erre nem azt veszi a fejébe,hogy azért kapott spray-t,mert büdösnek gondolod...)

ilyen dolgokat.Ha jövőre komolyabbra fordul,úgyis a jön a Magyarországra Amerikából átszivárgott mű-ünnep,a Valentin-nap,az a plüssmacikra meg ilyen marhaságokra remek alkalom,ha a kapcsolat komolyabbra fordulna addigra.(feltéve,ha nem kap tőle meg az ilyen nyálasabb ajándékoktól hülyét)

2011. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%

Először is.. Hogy lehet úgy együtt lenni valakivel,hogy nem szereted?? Ez tényleg csak járás... Egyébként mindenképpen valami személyes dolog kéne,valami,amit szeret..Ezzel meg tudod mutatni neki,hogy figyelsz rá,érdekel téged..


17/L

2011. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én inkább valami közös programot szerveznék... Nem kell mindig a szeretlek imádlak életem értelme szöveg, elmennék vele moziba, akár úgy, hogy te veszed a jegyeket, akár úgy, hogy mindenki magának, a lényeg, hogy együtt legyetek, és hogy lássa, hogy gondoltál rá... Vagy szerveznék valami közös programot, kiruccanás egy közeli másik városban, ahol lehet csinálni valamit, vagy ilyenek, így nincs semmi olyan, hogy most kötelező használnia vagy bármi, vagy ki kell ültetni a polcra a pink macit, mert azt tőled kapta... Szervezz valami jó kis programot, én tuti ilyeneket találnék ki, amíg nem komolyabb a kapcsolat..
2011. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!