Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukák és 30 év feletti nők!...

Anyukák és 30 év feletti nők! Ti örülnétek ilyen ajándékoknak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Bár még messze van a karácsony, de már az ajándékokon jár az eszem. Arra gondoltam, anyukámnak sütnék apró süteményt és azt beletenném formás üvegbe. Az üveget kidekorálnám, hogy mutatós legyen. A többi nő rokonnak (nagynénémnek, keresztanyukámnak) pedig illat zacskót készítenék. Sok-sok illatos fűszert beszereznék és a zacskót is mintával díszíteném ki. Kérdésem tehát az lenne, hogy Ti nők, örülnétek egy ilyen ajándéknak? Őszinte, normális (nem kötekedős) válaszokat várok! Köszönöm!
2011. nov. 19. 19:16
 1/7 anonim válasza:
72%
Én örülnék, mert te készíted. 39 é
2011. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
72%
Én is örülnék, a legklasszabb, amikor te gyártod az ajándékot a saját kezeddel. És ezek még aranyosak is :-)
2011. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
29%
Szerintem,azért is jó ötlet mert egyedi.Én biztosan örülnék neki.Ügyes vagy.36 éves
2011. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
29%
Én tavaly karácsonykor aprósüteményt befőttes üvegben ajándékoztam:) Nagyon örültek neki:)
2011. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
29%
én is örülnék neki. nagyon díjazom ha valaki, belesüti, díszíti szívét lelkét.
2011. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon jó ötlet, nekem teszene!
2011. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

En is nagyon orulnek, mert nagy szeretettel, odafigyelessel keszited, kigondoltad, faradoztal vele, nem pedig valamit megvettel a boltban.


Egynek nezz utana: szeretik-e az illatos dolgokat. En pl. utalom, talan van meg 1-2 ember, akit zavarnak a szagok, vagy egy bizonyos fuszer, amit beletennel (pl szegfuszeg). Ebben az esetben az aprosuti, vagy disztalka a jo.


Na meg hat a dekoracio, azt kulon is dijazom. Biztos orulni fognak am. Mert ha elfogy belole, a diszes doboz masra is hasznalhato.


Ugyes vagy.

2011. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!