Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Rendelnél innen karácsonyra...

Rendelnél innen karácsonyra ajándékot anyósodnak, apósod húgának?

Figyelt kérdés

Bizsu dolgok vannak itt, nem tudom mennyire vennék sértésnek. Tudom én ismerem a családom, csak kíváncsi vagyok ki mit szól ehhez. Jó viszonyban vagyunk.

Rendelnétek innen?

(Egyébként avonból terveztem idén karácsonyi ajándékot venni, csak nem akartam mindenkinek onnan)


2011. nov. 26. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. nov. 26. 14:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint baromira örülnék, ha nekem innen rendelnél! :)

De az idősebb korosztályt ismerve...nincsenek nagyon oda a bizsukért. Szóval én inkább ejteném a dolgot.


24/n

2011. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy néznek ki élőben, én pl nem veszek fel olyat, amiről ordít, hogy bizsu csak nem bizsunak akar tűnni. Akkor már inkább valami olyan, ami nem is eredeti utánzat. De ha anyósod és apósod húga szoktak ilyet hordani, akkor szerintem jó.
2011. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Végülis nem rendeltem onnan, mert eszembe jutott, hogy anyósom tavaly idén szülinapra kapott bizsukat a húgától és azok egy dobozban figyelnek a szekrény tetején, nem tudom milyen sűrűn veszi őket elő, de nem akarom, hogy az enyémek is odakerüljenek. :)

Inkább kap pöttyös bögrét, arra tudom, hogy szüksége van. (Kisfiam kettőt tört el az idén)

2011. nov. 26. 22:00
 5/5 A kérdező kommentje:
"tavaly idén" az idén, csak januárban volt, mintha tavaly lett volna. :)
2011. nov. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!