Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a családomnak? Sürgős!

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és én nagyon szeretem a karácsonyt - főleg adni szeretek.

Mivel ritkán kapok zsebpénzt, így jól jönne pár ötlet. Tavaly a bolhapiacon 3500 ft-ot kerestem, azt odaadtam anyunak, hogy váltsa fel. Cserébe kaptam 5000 ft-ot, de az is kevés volt szinte a két testvéremnek, anyunak és apunak. :S

Jó lenne adni nekik valamit, amit én csinálok. Pl. a bátyám utálja a könyveket, de a háborús dolgokat imádja. Neki azt gondoltam, hogy 1000-2000 ft-ért veszek neki egy memoriakártyát a fényképezőgépébe..

A nővéremnek 1200-ért egy szép nyakláncot vennék, de mást is szeretnék. :/

Anyu 47 éves, és utálja a karácsonyt, viszont örül az apró ajándékoknak, holott azt mondja, hogy nem kell neki semmi.. de én most mást szeretnék neki adni, viszont nincs ötletem.

Apunak szemüvegtokot gondoltam, de jobbat akarok neki adni..


2011. nov. 26. 14:44
 1/3 anonim válasza:
szerintem ha van mondjuk 5000ft-od,akkor NE ilyen apróbb,nem személyreszóló ajándékot vegyél!memóriakártya?ugyanmár azt bármikor vehetsz.inkább keress akár itt,akár a google-n házilag készíthető ajándékokat.sokkal jobban örülnek neki és tovább megmarad.esetleg gyerta,párna.sok sikert.
2011. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jók amiket kitaláltál!!! hasznos dolgok, anyudnak meg csinálj valami szépet. Sok ötlet van a neten. Vagy adj neki karácsonyi cdt, amit te magad állítassz össze. És vagy nyomtatsz rá egy szép borítót, vagy te rajzolsz rá. Vagy ha ennek nem örülne, vehetnél neki egy mamuszt. És még kérsz egy ezrest
2011. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mondjuk barátomnak adtam szülinapjára, de akár családtagnak is jó, hogy textilfilccel rajzolsz pólóra... a textilfilc kb. 700 ft, amit találsz papír-írószer boltban
2011. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!