Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kávéfőzőt szeretnék venni...

Kávéfőzőt szeretnék venni anyukámnak karácsnyra, de elbizonytalanodtam. Szerintetek megvegyem neki?

Figyelt kérdés

Régebben volt kávéfőzőnk, de egyszer véletlenül lelöktem és eltört. Azóta anyukám kutyulós kávét iszik. Megveszi a boltban a kávét, a tejport és 1-1 kávéskanállal tesz a kávéscsészébe meg cukrot, felönti melegvízzel és azt issza. Tudom, hogy a kávé gyakori fogyasztása nem jó, de még mindig inkább igazi kávét igyon, mint ilyen sz*rt, nem?!

Ráadásul, amikor vásárolni voltunk láttam, hogy nézett kávéfőzőt, de nem vett magának, mert drága. Amit nézett 3000 valamnnyi lett volna, szerintem nem olyan drága.


Arra gondoltam, veszek karácsonyra egy kávéfőzőt anyukámnak. Csak mostanában egyre többször mondja, hogy le kéne szokni róla és ez elbizonytalanított. Sokszor mondta már, hogy lekéne szokni róla, mégis kávézik még mindig, de ha most komolyan gondolja?!


Szerintetek megvegyem anyukámnak a kávéfőzőt vagy inkább mást adjak majd neki?

16/L


2011. nov. 27. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

anyuméknak van otthon két kávéfőző is és ő apummal mégis a kutyulósat isszák, mert az jobban ízlik nekik


de hiába szokik le egy kávéfőző akkor is kell, mert a vendégeket általában szokás kávéval kínálni

mi se kávézunk a párommal mégis van kávéfőzőnk



nyugodtan vedd meg neki, szerintem örülni fog

2011. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg neki. Lehet, hogy csak azért mondja, mert unja már a kevergetős vackokat.
2011. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, csak jó ha van egy kávéfőző! :)

Akkor anyukám karácsonyi ajándéka kipipálva. Veszek a kávéfőzőhöz valami normális kávét és becsomagolom szépen!

Köszi! :D

2011. nov. 27. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jó ajándék.És ha mégsem kell neki,küld el nekem!Én ígérem örülni fogok neki.
2011. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
orulni fog neki :)
2011. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor kávéfőzőt és egy kávét kap majd!

De még ha netalántán nem örülne neki, akkor sem adnám oda senkinek. Később jól jöhet még!

2011. nov. 27. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!