Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kellene vennem a Drágámnak?

Mit kellene vennem a Drágámnak?

Figyelt kérdés
Már négy és fél éve járunk együtt, de nem tudom, hogy mit vegyek neki az idén karácsonyra, már vettem telót, pólót, könyveket (mert tanul), műszaki kütyüket, kötöttem sálat sapkával..... Idén nincs semmi ötletem. Légyszi, ha tudtok valami olyasmit, ami személyes és szívhez szóló és szerintetek klassz ajándék lenne, kérlek írjatok!!! 25/L
2011. nov. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

De jó ez a gyakorikerdesek.hu - lehet itt rajolni...

Ha négy és fél éve boldogítjátok egymást a drágáddal,nem tudod,hogy mire van szüksége??

2011. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát épp ezért írtam! Már túl jól ismerem és nem akarok olyasmit venni, amit amúgy is megvennék neki és nem kell hozzá a Karácsony. Valami egyedit, meglepőt szeretnék, amire nem is gondolna...... :)

De azért kösz az észrevételt!!

2011. nov. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!