Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék? Help

Karácsonyi ajándék? Help

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítenétek nekem? Először is nem tudom, mi az, amit nagymamámnak adhatnék karácsonyra. Ő egy ilyen belevaló nagyi, és épp nála van a kiskutyám egy darabig, és ez eléggé kikészíti, mert sokat kell foglalkoznia vele. Tavaszig nála is lesz, de szeretném valahogy feldobni karácsonykor a kedvét. Valami ötlet?


Más: apukám szeretne engem meglepni, de nincs ötlete mit vegyen nekem. Pedig igazán nincs szükségem már semmire, mindennel elégedett vagyok. Mégis mindig kérdezi, mit vegyen nekem... Ilyenkor mit mondanátok?


2011. dec. 3. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyinak valami szép pulcsi, sál, kezstyű.. enyém szereti az ilyeneket :)

Apukádnak olyat mondjál amire pl mindig szükséged van. Kedvenc parfüm, egy szempillaspirál, egy csinos felső amit mondjuk együtt vesztek meg. Ilyenek :)

2011. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valamiért az az érzésem, hogy lány vagy (ha tévednék, bocsi) :)

Szerintem a nagyit le tudnád venni a lábáról egy doboz saját készítésű sütivel :)


Apukádtól meg mondjuk kérhetsz valami közös programot is, ha olyan a kapcsolatotok, mondjuk mozi vagy korcsolyázás

de a közösen vásárolt parfüm vagy felső is jó ötlet

2011. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
1. : apukának szempillaspirál és csinos felső? Apuka tán meleg?
2011. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Apuka nem meleg, hanem tanácstalan, hogy a kérdezőnek mit vegyen. Értő olvasás: 1.


Kérdező: mamádnak valami saját készítésű ajándékot adj.

Apudtól kérj könyvet például, vagy olyat, ami kapcsolódik a hobbidhoz.

2011. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D Bevallom, nem olvastam el a kérdést, csak a válaszokat.
2011. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először én is hülyeséget hittem apukáról. :D :S

Na, de:

Mint írtad, a nagyid belevaló nő. Szeret táncolni? Mert akkor vehetnél neki egy jó cd-t, aminek a zenéjére jókat lehet táncolni. :D Vagy valami modern dolgot.

A süti sem rossz ötlet. De akár egy jó fényképalbum, amin rajta vannak emlékezetes dolgok, is jó ajándék lehet. :)


Te pedig, kedves kérdező, ha mindenképpen "muszáj" kérned valamit, akkor olyat kérj, amire szükséged van. Például: kozmetikumok, kedvenc parfümöd, csinos ruhák, cd, dvd, könyv.. :)

2011. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nagyidnak szerintem adj saját készítésű naptárat képekkel a családról:) de mindenképpen valami olyat, aminek eszmei értéke van:D egy lánynak meg szerintem rengeteg olyan dolog van, amiből sosem elég:D cipő, táska, valami ruha, kozmetikumok:D vagy ha esetleg van valami hobbid, akkor azzal kapcsolatosan:)
2011. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem elég annyi, hogy amit te csinálsz.Szóval ezzel annyit akarok mondani, hogy rajzolj egy olyan képet mondjuk, hogy te meg a nagyid sétáltassátok a kutyust :) A felnőttek ilyennek örülnek..Vagy vegyél egy képet amit kitehet a falra. :D
2011. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Amúgy tényleg nem írtam, de lány vagyok és ma 19 éves:) szóval a rajzos ötlet végülis jó lenne, de ahhoz talán picit már öreg vagyok:D de a saját készítésű dolgok jók, köszi az ötletet:)
2011. dec. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!