Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 13 hónapos kislányomnak...

Csill79 kérdése:

13 hónapos kislányomnak karácsonyra ez jó ajándék szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

Reméljük lesz hó:)


2011. dec. 10. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszerű fa szánkónk van, és ráhúzom a gyerekemre az overállt, hogy ne fázzon.

Ha van erre pénzetek, akkor jó ajándék, de amúgy felesleges. Jövőre már úgysem ül bele a bundazsákba, hanem ő maga fogja húzni, vonni, felmászni rá, lecsúszni a dombról, stb

Azért vegyetek neki valami játékot is :)

2011. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem. Ezzel csak akkor tud "játszani" ha tél van, hó van. Én jobban szeretem az "egész évben használható" játékokat. Ezt drágának is találom, mert egy karfás faszánkó olcsóbb, és ott is be lehet bugyolálni.
2011. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most elkeseredtem:(Végre örültem,hogy találtam valami értelmeset,mert igaz,hogy játszani nem tud vele,de évekig használhatnánk és mivel lehet tolni gondoltam élvezné.Fogalmam sincs mit vegyünk neki,mert igazából semmivel se játszik,1 hónapja elindult,azóta jön megy és semmi nem érdekli:)))Segítsetek!
2011. dec. 10. 14:59
 4/7 anonim válasza:
Nem gondolkoztál még valami járás segítőn? Pl a fihser price kocka faló víziló. Ilyen: Ráül, és úgy is tud vele játszani, vagy tudja tologatni, és a víziló megeszi a kockákat. Szerintem ez jó lehet.
2011. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2011. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.

Ne legyél elkeseredve!!!

Figyi, teljesen normális a gyereked, ebben a korban ez így van, pár percig köti le őket egy játék vagy egy bármi (távirányító, telefon, fakanál, stb)

Szerintem vegyél olcsóbb szánkót, a többi pénzből pedig vegyél valami klassz ajándékot. Hidd el, pár hónap, és játszani fog velük, vagy már most is, csak nem sokáig.

-nyuszimotor

-fisher price tanulókulcsok

-fisher price csiga

-építőkocka

-2darabos kirakók

-bármilyen formaevő

-baba,babakocsi

-egymásba tehető csészék, kockák

... rengeteg játék van 1 éves - 1,5 éves kortól, ezerféle zenélő, villogó kütyü...

Remélem tudtam segíteni, üdv,

3 éves és 13 hónapos gyerekeim vannak :)

2011. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kÖSZI A VÁLASZOKAT
2011. dec. 11. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!