Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek (! ) osztálytárs...

Mit készítsek (! ) osztálytársamnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Osztályon belüli "húzás", gondolom mindenki képben van, én egy lányt húztam. Tudni kell, hogy csak készíteni lehet az ajándékot, és hogy nem vagyok a csajjal túl jóban, hobbija nincs. Az oké, hogy sütök neki valamit, de állítsak be egy raklap sütivel és kész?
2011. dec. 12. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csinálnék egyrészt egy szép karácsonyi képeslapot, abba írnék is, és tennék mellé egy saját készítésű "figurát" (pl. papírból Mikulás, angyal, vagy WC papír gurigából valami hasonló...) Pl. WC papír guriga Mikulás, a puttonyába meg egy kis csoki. (annyit azért lehet venni, vagy azt sem?)

Vagy, ha lenne felhasználható képed, pl. osztálykirándulásokról, stb, akkor csinálhatsz neki albumot.

Vagy, ha sütit adsz, akkor készítsd el hozzá te a dobozt, szintén papírból lehet jókat hajtogatni.

2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pl. ezt készítjük el a lányom osztálytársának akit húzott.

Nagyon egyszerű, hobbyboltban minden kellék megkapható hozzá.



[link]

2011. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csomózott karkötő. Ha esetleg tudsz kötni/horgolni, akkor azzal bármit (fejpánt, sapka, sál, horgolt kitűző...), üvegfestékkel bögre, gyertya...
2011. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy vmijen sütis dobozba belerakod a sütit (én mézeskalácsot csinálnák) és még bele rejtessz mini csokikat cukrokat a doboz tetejére meg egy szép vers idézet a lányról.
2011. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!