Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Újság előfizetést vásároltam...

Újság előfizetést vásároltam Karácsonyi ajándékként. Hogyan adjam át?

Figyelt kérdés
A kiadó azt javasolta, hogy küldjek elektronikus képeslapot a megajándékozottnak. Szeretném a fa alá tenni, valamilyen kézzel fogható formában.
2011. dec. 13. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyomtasd ki amit köldtek, és tedd bele boritékba, és azt csomagold be.


én már többször tettem ilyet.


ne elektronikus képeslapként azt annyira utálom, mindenki olyan kakát küld, azt pedig nem tudom elrakni.


de pl direkt kértem mindenkit hogy sima képeslapot küldjenek gyerekem elsö szülinapjára mert elteszem öket. na persze a magyar rokonok többsége elktronikust küldtek, mert lusták a postáig menni, így a végén csak a német családtól jött. a gyerekem majd ha nagylesz kérdezgetheti miért nincs a másik családtól.


karácsonyra is utálom az elektronikusat. a sima lapokat mindig kirakom és díszítik a tálaló tetejét.

2011. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!