Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a szüleimnek...

Mit vegyek a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
karácsonyra milyen ajándéknak örülne az anyukám vagy a apukám vagy a tesóm aki 14 éves lány vagy a másik tesóm aki 20 éves fiu nem tull drága dologra kell gondolni csak valami pár száz vagy ezer forintos de mi legyen az ??
2011. dec. 21. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

én anyukámnak vettem egy dezodort,egy csomag fürdősót(rosmannban ilyen pici csomagosat) meg egy női zsebnaptárat,meg szerintem veszek még hozzá egy tábla csokit.

apunak ő vette meg amit majd adok ilyen gilette borotválkozóhab meg ilyesmik.

nővéremnek,öcsémnek szintén ő vásárolt.

hugodnak vehetnél egy körömlakkot,szájfényt meg valami csokit,vagy hajcsattot.

bátyádnak meg valami dezodort,tusfürdőt,bonbont esetleg.

2011. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a tisztálkodási szerek, meg édességek annyira személytelen ajándékok. Ilyet a szomszédnak adnék, de testvérnek/szülőnek soha. Te élsz velük, te tudod, ki mit szeret, ismered az érdeklődési körüket.

Én pl szeretek olvasni, imádom a lábtyűket, fülbevalókat, öveket, lábszármelegítőket, bögréket stb. Biztosan a te családod tagjainak is vannak ilyen dolgai, amiket nagyon szeretnek, még ha már van is nekik belőlük.

2011. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. dec. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!