Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot készítsek...

Melinda- kérdése:

Milyen ajándékot készítsek hugomnak?

Figyelt kérdés
Ő 8 éves, és eddig mindig csak vásároltam az ajándékot ebben az évben viszont készíteni szeretnék valamit. Mivel nagyon szeretem őt ezért is szeretnék leginkább készíteni. Hát személyiségre nem igazán tudok mit írni nagyon nem alakult ki nála hogy milyen de kezd azért egyéni lenni. Minden olyan dolog szóba jöhet ami nem fiús :) előre is köszönöm Ja és utólag apukám is eszembe jutott hogy neki is kéne valami pénzem nagyon nincs mert új cipőre költöttem mit készítsek apukámnak??
2011. dec. 23. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hugidnak gyöngyből ékszerek, vagy ékszerdoboz.
2011. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dekupázs technikát ismered? szalvéta legfelső rétegét bírod speckó ragasztóval fára vagy textilre felragasztani. Ha van hobbibolt a környéketeken, akkor ot tudsz venni ragasztót, szép szalvétát, meg valami pici cuccost, amit bedekupázsolhatsz. A textilfestés pólóra szintén jó ajándék, ahhoz elég textilfilc vagy textilfesték is. Ha végképp nincs ötleted, süss nekik egy-egy adag finom sütit :)
2011. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!