Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szenteste, karácsony, egyedül....

Szenteste, karácsony, egyedül. Volna kedve valakinek csatlakozni hozzám?

Figyelt kérdés

29 éves pasi vagyok, budapesti. Nem vagyok szatír, nem vagyok sorozatgyilkos, inkább csak.. magányos. Rossz egyedül, na! Sajnos nem tehetem meg, hogy a szüleimmel legyek, így hátha valaki hasonló cipőben jár, mint én és szeretne is ellene tenni valamit. Ne unatkozzunk!:) vagy.. unatkozzunk együtt!:)


Lehetsz lány vagy fiú, fiatal vagy idős. Van bejglim, halászlé, székelykáposzta, minden jó:)


Remélem nem késtem el nagyon..


2011. dec. 24. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy írtál :) Remélem, jövőre már én sem leszek egyedül, bár én karácsonykor sosem dolgoztam, de mivel a magány elrontja az ünnepet, ezért szívesebben dolgoztam volna mindig, minthogy itthon üljek a 4 fal közt. Tényleg csodállak, hogy ilyen optimistán oldod meg a dolgokat :) Azért depis én sem vagyok hál' istennek, de lássuk be, jó lenne valakivel együtt...
2011. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzáfűznék az előző hozzászólásomhoz, hogy teljesen igazad van, mindig reménykedni kell, főleg karácsonykor. Én is bízom benne, hogy jövőre már nem leszek egyedül és Te sem ;)
2011. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én tudom hogy jövőre már nem lesz egyedül a kedves Kérdező:):D
2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szavadon foglak...:*********
2012. febr. 11. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!