Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A baratom nem vett karacsonyi...

A baratom nem vett karacsonyi ajanekot elvileg mikorra o hazaer a melobol mar minden be van zarva . en azt gondolom h ha akart volna venni valamit akkor elintezte volna nektek mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha már régóta együtt vagytok, akkor egy egész éve volt arra, hogy kitaláljon neked valamit, és nem kifogás a pénztelenség.
2011. dec. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a virágcsokros vagyok

Igen,utólag megkérdeztem,pár hét volt mig kitalálta,megnézte hogy hogy is készül.És kb 8 munkaóra volt megcsinálni.És tényleg csak valamelyik elromlott gépből megmaradt rézdrót kellett hozzá s türelem.


(azóta együtt élünk,már pénzhiány sincs,igy leginkább boltban vett dolgokat kapok,amik bár ötletesek,de azért mégsem olyan mint ez,amire ha ránézek könnyesre hatódok)


Sznob ismerősök persze nem értik hogy minek őrizgetek én egy drótból készült virágcsokrot,szerintük csúf porfogó.Dehát nem vagyunk egyformák,ők csak a gyémánt fülbevalót értékelik és a hasonlóakat.



kérdező: nem kaptál végül semmit?

2011. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
hát a mai világban neten is lehet rendelni...
2011. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hat meg mindig nem :(
2012. jan. 1. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!