Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyotok volt?

Milyen karácsonyotok volt?

Figyelt kérdés
Miért különleges nap, "ünnep" számotokra a karácsony? Milyen lélekkel készültetek, mi volt számotokra fontos? Hozott-e valamit a Jézuska? Örültetek neki? Szeretet és béke töltött el benneteket?
2012. jan. 5. 18:34
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem nagyon jól telt , először még mikor felkeltem december 24.-én akkor azt éreztem hogy olyan üres vagyok , valami hiányzik (nem csoda mivel az öcsém délben jött haza , anya pedig ugyancsak délig dolgozott ) így hát azt gondoltam segítek picit anyának vagy is megágyaztam ,rendet raktam, fel porszívóztam , meg terítettem , és mikor le vittem a szemetet és megláttam a nagy fehérséget akkor már tudtam hogy ez Isteni nagy csoda volt mivel pont karácsonyra le esett a hó .

Nekem a Jézuska hozott egy játékot , 2 pólót , egy Old Spice ajándék csomagot , egy Adidas ajándék csomagot , és egy kis pénzt . A Szeretet és a Béke is meg volt nem csoda hisz a világ legszebb ünnepe . Én görög katolikus úgyhogy kedden volt (karácsony előtt) lelki nap és ugye volt egy búcsúzó mise arra elmentem , és mentem gyónni is hogy nem piszkos lélekkel készüljek az ünnepre . Nekem a karácsony amiatt fontos mert végre 3 napig együtt a család és jókat nevetünk , jókat eszünk , és persze katolikus szempontból is .

2012. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudtam ráhangolódni a vizsgám miatt dec.22. arra készültem másnap utaztam haza Páromhoz félnapom elment azzal:(, maj' 24.takarítás, készülődés és az érzés elmaradt nm jött meg a hangulat, izgulás a vizsga eredménye miatt, amit csak dec.29. tudtam meg..:)))


A legjobb ajándék Párom, h Vele lehettem♥, anyuéktól kapott Scrabble régóta szerettem volna:))


Így olvasva a hsz-eket, jutott eszembe gyerekkorom karácsonya a várakozás, készülődés izgalma, az az őszinte gyermeki áhítat, mennyire jó volt és kár, h elmúlt.

2012. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem a karácsony a kedvenc ünnepem. Én arra készültem, hogy jól fog telni, mint minden évben és nem csalódtam. Sok ajándékot kaptunk, nagyon jó volt a családdal lenni.
2012. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Maga a szenteste az jó volt, jól telt, szeretetben és békességben. Másnaptól pedig minden visszatért a régi kerékvágásba...újra minden rossz...sajnos.
2012. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!