Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom, hogy még messze van a...

Tudom, hogy még messze van a Karácsony, de már most szeretném kitalálni, hogy mit vegyek a Keresztszüleimnek, ugyanis utálom a karácsonyi kapkodást. Van valakinek valami tippje? :S

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 20:02
 1/4 anonim válasza:

Én is már ilyenkor elkezdek gondolkodni, de én azért, mert szeretnék minél több ajándékot saját kezűleg elkészíteni, és egynémely elég sok időt igényel.

Neked nincs valami olyan hobbid, ami jól jön ilyenkor? Rajzolás, festés, tűzzománc, hímzés stb.?

2012. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy ilyen kézműves téren elég béna vagyok :// Ha nagyon igyekeznék biztos sikerülne valami, de akkor mit ajánlasz? Hűtőmágnes, rajz vagy mi? :S És akkor miről? Nagyon tanácstalan vagyok...
2012. okt. 3. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg házi készítésű likőr? Lehet tök jó recepteket találni neten és nem kell hozzá kézügyesség, elég ha veszel hozzá egy szép üveget. Ráadásul ezeknek kell 1-2 hónap mire összeérnek, tehát majd látják, hogy mennyire igyekeztél, hiszen direkt jó előre megcsináltad. Keresztanyukád biztos inna egy kis fincsi csokilikőrt Karácsonykor.
2012. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hú, bocs, nem figyeltem mostanában az oldalt.

Hát, ami szerintem nem olyan bonyolult, és kézműves, az a zsugorfólia. Vagy ott a zselégyertya, az is pofon egyszerű.

De én csináltam már bonbont is ajándékba. Van egy csomó recept a neten, én ezt próbáltam (az elsőt), hatalmas sikert aratott:

[link]

Jó bele a rumaroma is, én is azzal készítettem. Hátránya lehet a nyers tojás, ezért ajánlott aznap elkészíteni, de az eltartásával garantáltan nem lesz gond, nem fogja megélni a másnapot.

2012. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!