Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megvegyuk neki karacsonyra az...

Megvegyuk neki karacsonyra az IPhone 5-ot? A lanyom 14 eves es karacsonyra feher iPhone 5,64 gb -os telefont kert?

Figyelt kérdés
Ha jol emlekszem pont ma neztuk ki a boltba, megvegyem neki? Egy honapja ezert hisztizik, mert a zimany lindanak is ilyen van.. de nem allunk jol anyagilag es ezt a penzt masra is kolthetnenk..szerintetek?
2012. nov. 16. 22:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés provokatív (kamu), köztudott, hogy Iphone 5-ből országos készlethiány van. :)
2012. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen kamu a kérdés, inkább a kislány tette fel. Arra számított, hogy kapja majd a pozitív válaszokat és megmutathatja anyuéknak, hogy "látjátok"...


Egyébként mi az, hogy "Ha jol emlekszem pont ma neztuk ki a boltba,". Azért azt nem felejtem el, hogy pont ma nézegettem-e egy közel 400 ezres telefont vagy két hete...

2012. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Zimány Linda összed*gta magának. Nálad is ott a lehetőség, mert dolgozni soha nem fogsz érte.
2012. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
86%
Nem venném meg neki.Zimány Linda egy hisztis p*csa.Vannak jobb és olcsóbb telefonok is,mint az iPhone 5.Milyen tanuló a lányod?Mert ha szuper tanuló és megdolgozott érte,akkor elgondolkodom rajta,de egy 14 éves lánynak SOHA nem venném meg.Egyébként 13 vagyok,és soha nem kellene iPhone,ki nem állhatom az olyan embereket mint Zimány Linda.Mitől "sztár",nem tudom.inkább csak k*rv@.
2012. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért kell a gyereknek Iphone ki se tudja használni,ha nem álltok jól anyagilag még hülyék is vagytok,ha megveszitek,következőleg majd autót akar,mert az Spnek olyan van? fel sem fogom,hogy egy szülő,hogy enm képes gondolkodni,és dönteni,pláne ha pénze se lenne rá,és pénzkidobás lenne
2012. nov. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
44%

Ezt én sem értem na de hogy hasznosabb legyek picit a többieknél: na szóval az iphone nagyon gagyi...mármint ha az árát nézzük, 300000ft, holott egy normális alkalmazást nem tud rá az ember letölteni, hiába van rajta net, akkor sem! Én tudom, mert fogtam már nem egyszer a kezembe, legjobb bnőmnek olyan van, hát nagyot csalódott benne, kb 2 hét után elakarta adni, és kb. majdnem össze esett, amikor a tesco használt-telefonkészülékes (vagy mi a franc) azt mondta neki hogy 'adok érte 100000ft-t' na kösz.

Soha az életbe nem fogom megérteni miért?? Miért és miért ILYEN KIB@SZOTT DRÁGA amikor semmit nem tud????????? Egy téglalap...

Szerintem vegyél neki inkább sony ericssont!

Rengeteg xperia közt tudsz válogatni!

Nekem xperia x10 minim van és nem cserélném le semmire, kiválló, rengeteg alkalmazást, játékot, gyönyörű háttérképet lelehet rá szedni, imádom, sztem sokkal jobban illik egy lánynak ilyen, tényleg!! Ja és most levan árazva 34000ft-re (amikor mi vettük 60000ft volt ) hát azért nem mind1! Jah és az alkalmazások INGYENESEK! Nekem a net az wifi-ről megy (ez azt jelenti hogy csak itthon tudok netezni vagy a ház környékén, idegen helyen csak akkor tudok ha elkap egy nyílt wifit) de tudjátok mit? Abszolút elég, ha csak itthon netezhetek. Mert suliba nem akarok (el is venné a tanár, JOGOSAN!) ha elmegyek itthonról akkor meg minek is neteznék??

Na szóval a telo 34000ft a wifi meg már van 6000-ért is, így kb 50000ft-ból megúszod (de válogathatsz más xperiák közt, nem olyan drága egyik sem :) )

Szóval én nem ajánlom az iphon-et mert semmivel nem jobb mint az én telóm, sőt mint ahogy írtam kevés játék meg ilyesmi van rajta magyarán az xperiát jobban kitudja használni egy 14 éves lány!!! De biztos van akinek az iphone bejön, de akárhogy is, 300000ft-ből már vehetek egy: suzukit, egy LCD TV-t simán, egy windows7-es gépet, meg egy csomó ruhát meg stb.. AKÁRHOGY NÉZEM, NEM ÉRI MEG! Én megvehettem volna ha nagyon akarom (apa 300000 felett keres) de egyszerűen nem ment el az eszem hogy ilyen hülyeségre költsem a pénzt mert felesleges!

Üdv 15L

2012. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
tuti nem venném meg,ennyi pénzt telefonra nem költenék,de helyette ha megtehetném,akkor félretenném tanfolyamra,utazásra,szóval értelmesebb dolgokra,lányod csak menőzni akar evvel a baromsággal,menni a csorda után
2012. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"de nem allunk jol anyagilag "


Ha ettől függetlenül van fölösleges 356000Ft-od, akkor vedd meg neki. De: két (egy) éven belül vagy elhagyja/ellopják, vagy leszarozza, hogy neki iPhone 6 kell.

2012. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Egy honapja ezert hisztizik, mert a zimany lindanak is ilyen van.. "


Adja el magát, mint Zimány Linda, és lesz neki is...

2012. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
Egy év múlva már iPhone 5S lesz a Zimány Lindának, akkor ez már szarnak lesz titulálva és el lehet majd adni 140 körül (a 4S-ek most annyiért mennek, amik 1 éve 300k-ba kerültek) és buksz 160k-t.
2012. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!